1.Przeżywamy 24 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Na Mszy św. o godzinie 11.00 przeżywamy w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej.  Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach, które dzisiaj po raz pierwszy przyjmują Pana Jezusa do swojego serca.

2.Ofiary składane w dniu dzisiejszym na tacę są w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła. Msza św. w intencji ofiarodawców rozbudowy naszej świątyni zostanie odprawiona we wtorek 15 września o godzinie 18.00.

3.Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00 a następnie nabożeństwo z modlitwą różańcową w kościele.

4.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
w poniedziałek Podwyższenie Krzyża Świętego
we wtorek Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Msza św. w intencji Róży Matki Bożej Bolesnej zostanie odprawiona w poniedziałek o godzinie 18.00
w środę świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
w piątek Świętego Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży

5.Spowiedź święta w niedziele oraz w tygodniu 15 minut przed każdą Eucharystią.

6.Kancelaria parafialna czynna we wtorek od godziny 16.30 do 17.30 oraz w czwartek od 19.30 do 20.30.

7.Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii 28 września udzieli ks. dr Adam Łuźniak Wikariusz Generalny Archidiecezji Wrocławskiej.

8.Rodziców i dzieci, które w przyszłym roku chcą przystąpić do I Komunii Świętej zapraszamy w niedzielę 27 września na Mszę św. o godzinie 11.00 a po Eucharystii spotkanie organizacyjne.

9.Młodzież z 8 klas szkoły podstawowej, która chce przyjąć sakrament bierzmowania w roku 2021 i ich rodziców zapraszamy w niedzielę 27 września na Mszę św. o godzinie 18.00 a następnie spotkanie organizacyjne. Zapraszamy także osoby starsze, które nie przyjęły jeszcze sakramentu bierzmowania a chciałyby do tego sakramentu się przygotować.

10.Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. W GOŚCIU NIEDZIELNYM tematem numeru jest moc przebaczania. W NIEDZIELI  przeczytamy o katechezie, która jest szansą, aby docierać do młodych ludzi z Ewangelią.

11.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego najbliższego tygodnia. Razem z rodzicami dziękujemy za dar przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej przez dzieci z naszej parafii.