1.Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych.

2.Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w świątyni o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.

3.Wielu z nas brało udział w akcji Różaniec do granic. Jej organizatorzy zapraszają nas od 1 do 8 listopada do kontunuowania tego modlitewnego dzieła. W naszej parafii zapraszamy wszystkich chętnych do adoracji Najświętszego Sakramentu i modlitwy codziennie od dzisiaj do przyszłej niedzieli po Mszy św. wieczornej. Czuwanie modlitewne będziemy kończyli o godz. 20.30 Różańcem, Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i Apelem Jasnogórskim. Te wydarzenia modlitewne będą transmitowane na naszej stronie internetowej.

4.Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są rozprowadzane od dzisiaj po każdej Mszy św. na specjalnie przygotowanym stole w kościele. Cena małej świecy to 6zł, a dużej 15zł. Te kwoty należy wrzucić do ustawionej na stole skarbony. Świece Caritas zapalane są na polskich stołach na znak solidarności z najbardziej potrzebującymi w Polsce i na świecie. Dochód przeznaczony jest na cele charytatywne dla dzieci, które otrzymają pomoc w wyżywieniu, edukacji i wypoczynku. 

5.Mamy już nową Księgę Intencje Mszalnych na rok 2021.  Intencje można zamawiać po każdej Mszy św. w zakrystii. Zachęcamy do wcześniejszego rezerwowania Mszy św. za swoich bliskich żyjących lub zmarłych.

6.Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny przeżywamy w poniedziałek 2 listopada. Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00.

7.Odpust zupełny dla osób nawiedzających cmentarz i modlących się, choćby tylko w myśli, za zmarłych obowiązuje przez cały miesiąc listopad, w którym możemy wybrać 8 dowolnych dni odpustowych. 

8.Zachęcamy do modlitwy w wypominkach za naszych zmarłych od 2 do 8 listopada. Zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 18.30, a w sobotę i niedzielę o godz. 17.00. Szczegółowy plan

9.Spowiedź święta w niedziele 15 minut przed rozpoczęciem Mszy św. W tygodniu spowiedź św. 15 minut przed poranną Mszą św. oraz 30 minut przed wieczorną Eucharystią w konfesjonale dyżurnym.

10.W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę św., w czasie której za wstawiennictwem św. Jana Pawła II będziemy modlić się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.

11.W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.30. Do osób starszych i chorych można wezwać kapłana z posługą sakramentalną.

12.Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu (7 listopada). O godzinie 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz nabożeństwo ku czci Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca i rozważanie fatimskie.

13.Kancelaria parafialna będzie nieczynna do odwołania ze względu na trwającą epidemię. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: 515-332-325. 

14.W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, dezynfekcji rąk i ograniczeniach wprowadzonych przez władze państwowe.

15.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI, MAŁEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO dla dzieci.

16.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy owocnego przeżywania Uroczystości Wszystkich Świętych. Niech nawiedzanie cmentarzy w miesiącu listopadzie będzie dla nas czasem modlitwy i refleksji.