1. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją kolędy śpiewamy do 2 lutego. W naszej parafialnej wspólnocie po raz kolejny witamy i dziękujemy za posługę alumnom Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
  2. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.
  3. Mszą Święta w ramach wizyty duszpasterskiej trwa w naszej parafii od 2 stycznia. W roku 2021 ze względu na epidemię ma inny charakter niż w latach ubiegłych.  Zgodnie z informacjami zawartymi w życzeniach świątecznych przekazanych naszym parafianom na początku Adwentu codziennie spotykamy się na Mszy Św. o godzinie 18.00 sprawowanej w intencji mieszkańców konkretnej ulicy, która zakończy się specjalnym błogosławieństwem.  SZCZEGÓŁOWY PLAN również jest umieszczony w gablocie przed kościołem, na parafialnej stronie internetowej oraz na facebook’u.  
  4. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w każdy piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00.
  5. Kancelaria parafialna w czasie ferii jest nieczynna. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: 515-332-325. 
  6. Księga intencji jest przygotowana na cały nowy rok. Zachęcamy do rezerwowania terminów Mszy św. Można to zrobić po każdej Eucharystii w zakrystii.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W NIEDZIELI przeczytamy o wyznawcach różnych religii, którzy nawrócili się na chrześcijaństwo. Dlaczego decydują się na taką zmianę oraz jak my, katolicy powinniśmy na nich patrzeć? W GOŚCIU NIEDZIELNYM tematem numeru jest św. Józef, który zgodnie ze swoją naturą nigdy nie wychodził na pierwszy plan, w tym roku to on patronuje Kościołowi. W NOWYM ŻYCIU znajdziemy między innymi aktualne artykuły dotyczące ochrony życia poczętego. 
  8. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy odkrywania w dniu dzisiejszym daru Chrztu Świętego. Szczególnie w Niedzielę Chrztu Pańskiego pamiętajmy o naszych rodzicach, chrzestnych i kapłanach, którzy udzielili nam tego sakramentu.
  9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Bronisława Buchta (80 lat); Leszek Matczak (65 lat); Kazimierz Dulas (91 lat); Krzysztof Doroszewicz (69 lat); Sabina Ciupa (80 lat); Teresa Bernacka (76 lat); Krystyna Grabowska (94 lata); Kryspin Arent (76 lat). Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…