1. Przeżywamy 2 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską dziękujemy ks. Przemysławowi Przyślakowi, doktorantowi Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
 2. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.
 3. W ramach wizyty duszpasterskiej spotykamy się do najbliższego piątku na Mszach św. o godzinie 18.00 w intencji mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii. SZCZEGÓŁOWY PLAN również jest umieszczony w gablocie przed kościołem, na parafialnej stronie internetowej oraz na facebook’u.  
 4. Msza św. w intencji ofiarodawców rozbudowy naszej świątyni zostanie odprawiona we wtorek 19 stycznia o godzinie 18.00.
 5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  we wtorek św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  w czwartek św. Agnieszki, dziewicy i męczenniczki
 6. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w każdy piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00.
 7. Zapraszamy na wspólne kolędowanie w wykonaniu Chóru Parafialnego i Scholi dziecięcej w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 18.00. Ze względu na sytuację epidemiczną wydarzenie to będzie transmitowane za pośrednictwem naszej strony parafialnej. W związku z tym wyjątkowo w niedzielę 24 stycznia będą transmitowane dwie Msze św. o godzinie 12.30 i 18.00 oraz koncert.
 8. Kancelaria parafialna jest nieczynna. Sprawy kancelaryjne załatwiamy kontaktując się telefonicznie z księdzem pod numerem: 515-332-325. 
 9. Księga intencji jest przygotowana na cały nowy rok 2021. Zachęcamy do rezerwowania terminów Mszy św. Można to zrobić po każdej Eucharystii w zakrystii.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W NIEDZIELI egzorcysta udziela praktycznych rad jak ratować młode pokolenie Polaków. W GOŚCIU NIEDZIELNYM dr Ewa Dąbrowska opowiada o zasadach i zaletach postu Daniela. Dla najmłodszych dzieci jest również czasopismo TĘCZA.
 11. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Przezywającym urodziny, imieniny czy inne uroczystości składamy najserdeczniejsze życzenia.