1. Przeżywamy 4 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Dziękujemy za posługę duszpasterską
  dk. Szymonowi Kocembie, który kończy swoją praktykę w naszej parafii.
 2. TRANSMISJA MSZY ŚW. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.
 3. Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) obchodzimy we wtorek 2 lutego. W Polsce kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd. W tym dniu przynosimy do kościoła świece, których płomień symbolizuję Jezusa Chrystusa – Światłość Świata. Zapraszamy na Msze św. o godzinie 8.00, 18.00 (z TRANSMISJĄ INTERNETOWĄ) i dodatkowo o 19.30. Po każdej Mszy św. zapraszamy na specjalną modlitwę ofiarowania. Kolekta mszalna w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych Archidiecezji Wrocławskiej oraz Archidiecezjalny Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy.
 4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  w środę św. Błażeja. Po Mszach św. modlimy się w intencji chorujących na gardło.
  w piątek św. Agaty, dziewicy i męczenniczki. Możemy przynieść chleb do poświęcenia.
  w sobotę Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
 5. Zbiórka zużytego i zepsutego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w naszej parafii odbędzie się 1 lutego (poniedziałek) w godzinach od 9.00 do 11.00 oraz od 16.00 do 18.00 obok garaży. Przychód z akcji pozwoli na wsparcie polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata: Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Tanzanii.
 6. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę św., podczas której za wstawiennictwem św. Jana Pawła II będziemy modlić się o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne.
 7. W czwartek 4 lutego Kościół wrocławski będzie świętował 15 rocznicę konsekracji biskupiej Metropolity Wrocławskiego J. E. Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego. W tym dniu szczególnie pamiętajmy w modlitwach o naszym Arcypasterzu. 
 8. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania
  od godziny 17.30 oraz podczas wieczornej Adoracji Najświętszego Sakramentu, która trwa do godziny 21.00.
 9. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu (6 lutego). O godzinie 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz nabożeństwo ku czci Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca i rozważanie fatimskie. Osoby chętne do włączenia się do wspólnoty Żywego Różańca, prosimy o zgłaszanie się do zelatora Pana Wiesława do zakrystii lub do duszpasterzy.
 10. Z okazji Światowego Dnia Chorego (wspomnienie MB z Lourdes) w sobotę 13 lutego o godzinie 15.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. w intencji osób chorych i starszych z naszej parafii, a po Eucharystii zostanie udzielony sakrament chorych i indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Prosimy o przywiezienie naszych bliskich i znajomych, którzy chcą uczestniczyć w przyjęciu tego sakramentu.
 11. Kancelaria parafialna jest czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu: 515-332-325. 
 12. Zachęcamy do czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI, w których znajdują się czytania i rozważania niedzielnego Słowa Bożego.
 13. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Obchodzącym swoje imieniny, urodziny czy rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.