1. Przeżywamy 5 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Witamy w naszej parafialnej wspólnocie dk. Natana Korsaka – Kędzierskiego, który rozpoczyna swoją praktykę duszpasterską.
  2. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Eucharystii modlimy się przed Najświętszym Sakramentem. O godzinie 17.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, o 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo.
  3. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.
  4. Na Modlitwę Uwielbienia zapraszamy we wtorek 9 lutego po wieczornej Mszy św. do naszego kościoła.
  5. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00
  6. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w czwartek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu pamiętajmy w modlitwach o Biskupie Andrzeju Siemieniewskim obchodzącym 15. rocznicę przyjęcia sakry biskupiej.
  7. Z okazji Światowego Dnia Chorego w sobotę 13 lutego o godzinie 15.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. w intencji osób chorych i starszych z naszej parafii, a po Eucharystii zostanie udzielony sakrament chorych i indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem zgodnie z obowiązującymi w epidemii zasadami.
  8. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne będą mogły wziąć w przyszłą niedzielę ze stolika w kościele. 21 lutego ofiary składane na tacę w całości będą przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni.
  9. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w niedzielę 14 lutego o godzinie 19.00 w kościele. Zostaną omówione między innymi sprawy duszpasterskie w dobie epidemii oraz problemy związane z rozbudową naszej świątyni.
  10. W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, dezynfekcji rąk i ograniczeniach wprowadzonych przez władze państwowe.
  11. Kancelaria parafialna jest czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu: 515-332-325.
  12. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI.
  13. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy spotkania Jezusa w Słowie Bożym i Eucharystii. Przeżyjmy pięknie niedzielę jako Dzień Pański.
  14. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: † Helena Moroz (70 lat); Krzysztof Mojsa (61 lat). Polećmy zmarłych parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…