1. Przeżywamy 6 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU
 2. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć dzisiaj po każdej Mszy św. ze stolika w kościele. Ofiary składane na tacę 21 lutego będą w całości przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni. W najbliższym czasie chcielibyśmy otynkować z zewnątrz dobudowaną część kościoła i wykonać główne wejście.
 3. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się dzisiaj w kościele o godzinie 19.00. Zostaną omówione między innymi problemy duszpasterskie w dobie epidemii oraz podsumujemy dotychczasową rozbudowę naszej świątyni i plany na przyszłość.
 4. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.
 5. Środę Popielcową przeżywamy w najbliższym tygodniu. Rozpoczyna ona Wielki Post czyli okres Czterdziestodniowego Przygotowania do Świąt Paschalnych Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. W tym dniu obowiązuje post ścisły, czyli powstrzymanie się od spożywania mięsa i ograniczenie się do jednego posiłku do syta i dwóch niepełnych. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godzinie 8.00, 16.30, 18.00 (z transmisją internetową), 19.30.
 6. Na Drogę Krzyżową w okresie Wielkiego Postu zapraszamy w piątki: dzieci o godzinie 17.00 a młodzież i dorosłych po Mszy św. o godzinie 8.00 i 18.00. Po wieczornej Drodze Krzyżowej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.
 7. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym wygłoszonym przez alumnów Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu będą odprawiane w niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.
 8. W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, dezynfekcji rąk i ograniczeniach wprowadzonych przez władze państwowe.
 9. Kancelaria parafialna jest czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu: 515-332-325. 
 10. Podczas Dnia solidarności z Chorwacją składając ofiary dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi zebrano 1758,89 zł, które zostały przekazane za pośrednictwem Caritas. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 11. Zachęcamy do czytania w Wielkim Poście tygodników katolickich: GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI. Jest także czasopismo dla młodzieży MIŁUJCIE SIĘ!, w którym znajdziemy artykuł pt. Czy istnieje życie po śmierci? Na podstawie doświadczeń osób, które przeżyły śmierć kliniczną, możemy odkrywać tajemnicę życia wiecznego. 
 12. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy owocnego przeżywania
  Wielkiego Postu jako przygotowania na Święta Paschalne Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.