1. Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. 
 2. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszego kościoła zostanie odprawiona we wtorek 23 lutego.
 3. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.
 4. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym wygłoszonym przez alumnów Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu są odprawiane w niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.00. 
 5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w poniedziałek święto Katedry Świętego Piotra w Rzymie. W modlitwach pamiętajmy o Papieżu Franciszku.
 6. Na Adorację Najświętszego Sakramentu w czasie Wielkiego Postu zapraszamy od poniedziałku do czwartku po wieczornej Eucharystii do godziny 20.00 a w piątki do godziny 21.00. We wtorki modlitwę podczas adoracji będzie prowadzić Grupa Charyzmatyczna, w pozostałe dni indywidualna modlitwa w ciszy.
 7. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątki Wielkiego Postu: dzieci o godzinie 17.00 a młodzież i dorosłych po Mszy św. o godzinie 8.00 i 18.00. Po wieczornej Drodze Krzyżowej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.
 8. Ks. Rektor Kacper Radzki będzie w naszej parafii głosił kazania od piątku do niedzieli (26-28 lutego), które wprowadzą nas w czas Wielkiego Postu. Serdecznie zapraszamy Parafian, którzy chcą pełniej przeżyć czas przygotowania na Święta Paschalne czy też skorzystać z posługi ks. Rektora w konfesjonale.
 9. W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, dezynfekcji rąk i ograniczeniach wprowadzonych przez władze państwowe.
 10. Kancelaria parafialna jest czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu: 515-332-325. 
 11. Zachęcamy do czytania w Wielkim Poście tygodników katolickich: GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI. 
 12. Na czas przeżywania Wielkiego Postu wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy odkrywania siły modlitwy, postu i jałmużny.