1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Za posługę duszpasterską i wygłoszone Słowo Boże dziękujemy Ks. Rektorowi Kacprowi Radzkiemu oraz za zaangażowanie liturgiczne alumnom naszego Seminarium Duchownego.
 2. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.
 3. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym wygłoszonym przez alumnów Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu są odprawiane w niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.00. 
 4. Na Adorację Najświętszego Sakramentu w czasie Wielkiego Postu zapraszamy od poniedziałku do czwartku po wieczornej Eucharystii do godziny 20.00 a w piątki do godziny 21.00. 
 5. Na Modlitwę Uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem zapraszamy we wtorek po wieczornej Eucharystii do naszego kościoła. Modlitwę poprowadzi Domowy Kościół i Grupa Charyzmatyczna.
 6. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w czwartek Świętego Kazimierza, Królewicza.
 7. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę św., podczas której za wstawiennictwem św. Jana Pawła II będziemy modlić się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.
 8. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.30 oraz podczas wieczornej Adoracji Najświętszego Sakramentu, która trwa do godziny 21.00.
 9. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątki Wielkiego Postu: dzieci o godzinie 17.00 a młodzież i dorosłych po Mszy św. o godzinie 8.00 i 18.00. Po wieczornej Drodze Krzyżowej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.
 10. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu (6 marca). O godzinie 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz nabożeństwo ku czci Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca i rozważanie fatimskie.
 11. W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, dezynfekcji rąk i ograniczeniach wprowadzonych przez władze państwowe.
 12. Kancelaria parafialna jest czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu: 515-332-325. 
 13. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: w GOŚCIU NIEDZIELNYM  przeczytamy o życiu duchowym mistyka ks. Władysława Gurgacza, kapelana żołnierzy wyklętych, który został zamordowany przez komunistów w 1949 roku. W NIEDZIELI znajdziemy instrukcję na wielkopostną drogę z Jezusem.
 14. Na czas przeżywania Wielkiego Postu wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień oraz owocnego przygotowania w czasie Wielkiego Postu na Święta Paschalne.