1. Przeżywamy 16 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU, która rozpoczyna XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, poświęcony modlitwie za kierowców.
 2. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni. W ostatnim czasie położony został chodnik umożliwiający nam wchodzenie do świątyni głównym wejściem. Obecnie trwają pracę nad dalszą częścią kładzenia chodnika wokół świątyni. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel. Msza św. w intencji ofiarodawców rozbudowy naszego kościoła zostanie odprawiona we wtorek 20 lipca o godzinie 18.00.
 3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  we wtorek – bł. Czesława, prezbitera, głównego patrona miasta Wrocławia i Archidiecezji Wrocławskiej. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o ks. Czesławie Przeradzie poprzednim proboszczu.
  w czwartek – św. Marii Magdaleny,
  w piątek – św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy,
  w sobotę – św. Kingi, dziewicy.
 4. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do końca wakacji. W niedziele Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00, nie będzie Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o godzinie 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. 
 5. Spowiedź święta 15 minut przed Mszą św. w niedzielę i w tygodniu. Przed rozpoczęciem Mszy św. ksiądz będzie opuszczał konfesjonał, dlatego prosimy o wcześniejsze przyjście osób chcących przystąpić do spowiedzi.
 6. Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna w czwartki od 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach na przykład wezwanie do chorego czy pogrzeb można kontaktować się telefonicznie. 
 7. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
 8. Błogosławieństwo pojazdów i ich właścicieli w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa  ̶  patrona kierowców odbędzie się w przyszłą niedzielę 25 lipca po każdej Mszy św. W tym dniu będą także zbierane ofiary do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy w ramach akcji 1 grosz za 1 kilometr.
 9. Ks. Dorian Dawidziak odprawi w przyszłą niedzielę Msze św. prymicyjne w naszej parafii oraz udzieli błogosławieństwa papieskiego.
 10. 41 Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę rozpocznie się 3 sierpnia i będzie tak jak w ubiegłym roku miała charakter sztafetowy ze względu na epidemię. Zapisy i informację o pielgrzymce możemy znaleźć na stronie www.pielgrzymka.pl. Tradycyjnie zapraszamy do duchowego pielgrzymowania w grupie 16 w naszej parafii. Zapisy po Mszach św. w zakrystii.
 11. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: W NIEDZIELI tematem numeru sa: Dary pokoleń oraz Życie piękne i dojrzałe, poruszające zagadnienia relacji seniorów z wnuczkami. W GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy artykuł: Pacjent Franciszek mówiący o tym jak katolicy na całym świecie modlą się o powrót do zdrowia Ojca Świętego.
 12. W ostatnim czasie z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do wiecznościBruno Dowgird (80 lat); Mariola Kudła (59 lat), Felicja Arcimowicz (86 lat), Zofia Mikołajczyk-Strusińska (93 lata). Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…