1. Przeżywamy 17 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Ks. Dorian Dawidziak odprawia dzisiaj w naszej parafii Msze św. prymicyjne i udziela po Eucharystii błogosławieństwa papieskiego. 
 2. Błogosławieństwo pojazdów i ich właścicieli w związku z liturgicznym wspomnieniem św. Krzysztofa – patrona kierowców odbywa się dzisiaj po każdej Mszy św. Będą także zbierane ofiary do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy posługujących na całym świecie w ramach akcji prowadzonej przez MIVA Polska 1 grosz za 1 kilometr. 
 3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
  w poniedziałek – św. Joachima i Anny, Rodziców NMP, babcię i dziadka Pana Jezusa. W tym dniu szczególnie pamiętajmy o drogich nam naszych babciach i dziadkach w modlitwie.
  w czwartek – św. Marty.
  w sobotę św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
 4. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do końca wakacji. W niedziele Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00, nie będzie Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o godzinie 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. 
 5. Spowiedź święta 15 minut przed Mszą św. w niedzielę i w tygodniu. Przed rozpoczęciem Mszy św. ksiądz będzie opuszczał konfesjonał, dlatego prosimy o wcześniejsze przyjście osób chcących przystąpić do spowiedzi.
 6. Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna w czwartki od 19.30 do 20.30.
 7. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św.
  do godziny 21.00.
 8. 41 Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę rozpocznie się 3 sierpnia i będzie
  tak jak w ubiegłym roku miała charakter sztafetowy ze względu na epidemię. Zapisy i informację o pielgrzymce możemy znaleźć na stronie www.pielgrzymka.pl. Tradycyjnie zapraszamy do duchowego pielgrzymowania w grupie 16 w naszej parafii. Zapisy po Mszach św. w zakrystii.
 9. Za tydzień, z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. zatrzymamy się na chwilę adoracji Najświętszego Sakramentu.
 10. Msza św. w intencji Róży NMP Anielskiej zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godzinie 18.00.
 11. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbierane będą ofiary do puszek na rzecz pomocy materialnej dla naszych Braci i Sióstr poszkodowanych ostatnio w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.
 12. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: W NIEDZIELI tematem numeru jest: Jakubowe camino na polskich drogach, z którego dowiemy się o powstaniu i rozwoju szlaków pielgrzymkowych w Polsce prowadzących do hiszpańskiego sanktuarium św. Jakuba w Santiago de Compostela. W GOŚCIU NIEDZIELNYM w cyklu wakacyjnym Pas startowy możemy poznać bliżej życie św. Kingi.