1. Przeżywamy 23 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. W naszej parafialnej wspólnocie witamy ks. Artura Ćwirtę, który został skierowany przez Metropolitę Wrocławskiego w ramach urlopu zdrowotnego jako rezydent. Polecamy Jego posługę pośród nas polecamy modlitwom parafian.
 2. Z racji niedzieli adoracyjnej po każdej Eucharystii modlimy się dzisiaj przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Adoracja Najświętszego Sakramentu również od godziny 17.00. Zakończy się o 17.30 Koronką do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwem.
 3. Mamy już nową Księgę Intencji Mszalnych na rok 2022. Intencje można zamawiać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w kancelarii w godzinach jej otwarcia. Zachęcamy do wcześniejszego rezerwowania Mszy św. za swoich bliskich żyjących lub zmarłych, a zwłaszcza Mszy św. rocznicowych. Ze względu na posługę w naszej parafii dodatkowego księdza, która rozpoczęła się 1 września można również zamawiać intencje Mszy św. jeszcze w tym roku w dostępnych terminach.
 4. Młodzież, która przygotowywała się w ubiegłym roku do sakramentu bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godzinie 18.00, a następnie na spotkanie w kościele.
 5. Przeżywamy Dzień Solidarności z Afgańczykami. W związku z tym po każdej Eucharystii zbierane są ofiary do puszek, które zostaną przekazane przez Caritas osobom potrzebującym w Afganistanie. 
 6. Liturgiczną Służbę Ołtarza wraz z Rodzicami zapraszamy na comiesięczne spotkanie formacyjne we wtorek 7 września. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
 7. Grupa Charyzmatyczna swoje spotkania będzie miała w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza we wtorki o godzinie 19.00.
 8. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w środę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
 9. Kancelaria Parafialna od najbliższego tygodnia czynna we wtorek od 16.30 do 17.30 oraz w czwartek od 19.30 do 20.30.
 10. Schola dziecięca rozpoczyna swoje spotkania w nowym roku szkolnym. Zapraszamy dziewczynki i chłopców w środę do salki ks. Zygmunta Jaroszka o godzinie 17.00. 
 11. Na próby Chóru Parafialnego zapraszamy w środy o godzinie 19.00 do salki ks. Aleksandra Zienkiewicza.
 12. Chłopców po Pierwszej Komunii Świętej i chętnych do służenia Panu Jezusowi przy Ołtarzu zapraszamy z Rodzicami na spotkanie dla kandydatów na ministrantów w piątek o godzinie 17.00 do kościoła.
 13. Dzieci, które w roku szkolnym 2021/2022 chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii i ich rodziców zapraszamy na spotkanie do kościoła w najbliższą sobotę o godzinie 10.00.
 14. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszego kościoła osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. przed kościołem. Ofiary składane na tacę 19 września będą w całości przeznaczone na spłacenie drugiej raty wykonania chodnika wokół naszej świątyni.
 15. W przyszłą niedzielę o godzinie 11.00 będziemy modlić się za dzieci i młodzież, które rozpoczęły nowy rok szkolny. Młodszym dzieciom poświęcimy i pobłogosławimy tornistry. Dlatego prosimy o przyniesienie ich do kościoła.
 16. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich i pogłębiania swojej religijnej wiedzy. W GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy artykuł Jak nauczyć się karmić Bogiem w życiu, które mamy na co dzień, także w mieście? Jest także GOŚĆ EKSTRA, w którym przeczytamy o nowych błogosławionych: Kardynale Stefanie Wyszyńskim i Matce Róży Czackiej. W NIEDZIELI tematem numeru jest Dzień Solidarności z Afgańczykami oraz ich los, na który nie możemy być obojętni. Dla najmłodszych jest MAŁY GOŚĆ, w którym znajdziemy zaślepkę na kamerę smartfona lub laptopa.