1. Przeżywamy 27 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. 
 2. Zachęcamy do głosowania na projekt nr 85 we Wrocławskim Budżecie Obywatelskim. Możliwość głosowanie i więcej informacji u przedstawicieli Akcji Katolickiej po każdej Mszy św. przed kościołem.
 3. Mamy nową Księgę Intencji Mszalnych na rok 2022. Intencje można zamawiać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w kancelarii w godzinach jej otwarcia. 
 4. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy przez cały październik w tygodniu po Mszy św. wieczornej około 18.30, a w niedziele o 17.00. Dodatkowy różaniec dla dzieci w środę o godz. 17.30.
 5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  w poniedziałek św. Franciszka z Asyżu
  we wtorek św. Faustyny Kowalskiej, której relikwie znajdują się w naszej parafii
  w czwartek Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
 6. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 4 października o godz. 19.15 w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza.
 7. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę św., podczas której będziemy modlić się za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne. W tym dniu zapraszamy również na „Godzinę Świętą” czyli czuwanie z Jezusem cierpiącym w Ogrójcu od godz. 23.00 do godz. 24.00.
 8. 456. rocznica powstania Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu przypada w piątek 8 października. Zachęcamy do modlitwy za alumnów naszego seminarium oraz o nowe powołania do kapłaństwa z naszej archidiecezji i parafii.
 9. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek wieczorem do godziny 21.00. Od godziny 19.30 rozważanie Ewangelii św. Marka z komentarzem.
 10. Od października ulegają zmianie terminy spotkań grup parafialnych. W nowym porządku we wtorek po nabożeństwie różańcowym spotkanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka będzie miał Chór Parafialny; w środę około godziny 19.00 w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza Grupa Charyzmatyczna; Schola Dziecięca, która śpiewa na Mszach św. w niedziele o godzinie 11.00 będzie miała swoje spotkanie w każdy piątek o godzinie 17.00 w salce ks. Zygmunta Jaroszka. Serdecznie zapraszamy Parafian i nie tylko.
 11. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po każdej Eucharystii przed kościołem. Ofiary składane na tacę 17 października będą w całości przeznaczone na spłatę kolejnej raty wykonania chodnika wokół naszej świątyni, nowego wejścia
  na plebanię i bram wjazdowych. 
 12. 21 Dzień Papieski pod hasłem Non abiate paura. Nie lękajcie się otworzyć drzwi Chrystusowi. będziemy obchodzić w Polsce w przyszłą niedzielę. Tradycyjnie przed kościołem po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na stypendia dla potrzebującej młodzieży.
 13. Piesza Pielgrzymka Wrocławska do Grobu Świętej Jadwigi w Trzebnicy pod hasłem Z Rodziną do św. Jadwigi wyruszy spod Archikatedry Wrocławskiej 16 października o godzinie 6.00. Tak jak w ubiegłych latach grupa z naszej parafii wyruszy sprzed naszego kościoła o godzinie 6.15 i dołączy do jednej z grup pielgrzymkowych przy Moście Trzebnickim. Pielgrzymka zakończy się Mszą św. o godzinie 16.30 przy Bazylice Trzebnickiej.
 14. Zachęcamy do pogłębiania swojej wiary i religijnej wiedzy przez czytanie tygodników katolickich GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI.
 15. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy wszystkim obchodzącym osobiste czy rodzinne uroczystości.
 16. Podczas wakacji z naszej parafialnej wspólnoty odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: Halina Kurzawska (68 lat); Zenobia Poraszka (81 lat); Janina Kostek (93 lata); Waldemar Brajtmajer (81 lat); Alfreda Sosińska (84 lata); Zbigniew Gryszkian (67 lat); Czesława Dawiskiba (90 lat); Krystyna Chuderska (87 lat); Jadwiga Mucha (96 lat); Józefa Goniacz (86 lat); † Halina Skuza (63 lata). Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…