1. Przeżywamy 28 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Obchodzimy 21 Dzień Papieski pod hasłem Non abiate paura. Nie lękajcie się otworzyć drzwi Chrystusowi. Przed kościołem po każdej Mszy św. są zbierane ofiary do puszek na stypendia dla potrzebującej młodzieży.
 2. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Eucharystii przed kościołem. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą w całości przeznaczone na spłatę kolejnej raty wykonania chodnika wokół naszej świątyni, nowego wejścia na plebanię i nowych bram wjazdowych.
 3. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy w tygodniu po Mszy św. wieczornej około godziny 18.30, a w niedziele o 17.00. Dzieci zapraszamy na specjalny Różaniec dla nich w środę o godzinie 17.30.
 4. Mamy nową Księgę Intencji Mszalnych na rok 2022. Intencje można zamawiać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w kancelarii w godzinach jej otwarcia. 
 5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  w środę bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
  we piątek św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
  w sobotę uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, patronki Archidiecezji Wrocławskiej. Msze św. o godzinie 9.00 i 18.00
 6. Na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie zapraszamy w środę 13 października. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00, a następnie nabożeństwo z modlitwą różańcową i procesją wokół kościoła.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek do godziny 21.00. Na rozważanie Ewangelii wg św. Marka z komentarzem zapraszamy o godzinie 19.30.
 8. Piesza Pielgrzymka Wrocławska do Grobu Świętej Jadwigi w Trzebnicy pod hasłem Z Rodziną do św. Jadwigi wyruszy spod Archikatedry Wrocławskiej w najbliższą sobotę o godzinie 6.00. Tak jak w ubiegłych latach grupa z naszej parafii wyruszy sprzed naszego kościoła o godzinie 6.15 i dołączy do jednej z grup pielgrzymkowych przy Moście Trzebnickim. Pielgrzymka zakończy się Mszą św. o godzinie 16.30 przy Bazylice Trzebnickiej.
 9. W przyszłą niedzielę zapraszamy na „Wieczór Uwielbienia, który poprowadzi zespół ewangelizacyjny GENNESARET. Rozpoczęcie nabożeństwem różańcowym o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św., a po Eucharystii modlitwa uwielbienia.
 10. Tylko do jutra można głosować we Wrocławskim Budżecie Obywatelskim. Zachęcamy do głosowania na projekt nr 85 we Wrocławskim Budżecie Obywatelskim. Możliwość głosowania i więcej informacji u przedstawicieli Akcji Katolickiej po każdej Mszy św.
  przed kościołem.
 11. Wybory do Rad Osiedli odbywają się w przyszłą niedzielę. Zachęcamy do udziału i głosowania na naszych Parafian Pana Mariusza Lipińskiego i Panią Ewę Mazelę, którzy w poprzedniej kadencji bardzo dobrze działali na rzecz naszej lokalnej społeczności.
 12. Zachęcamy do pogłębiania swojej wiary i religijnej wiedzy przez czytanie tygodników katolickich. W GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy o Dniu Dziecka Utraconego. W NIEDZIELI znajdziemy artykuł o wyjątkowej sile i skuteczności Różańca oraz w czym tkwi tajemnica tej pięknej modlitwy.