1. Przeżywamy 29 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską dziękujemy alumnom Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
 2. Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, który poprowadzi zespół ewangelizacyjny GENNESARET. Rozpoczęcie nabożeństwem różańcowym o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św., a po Eucharystii modlitwa uwielbienia w świątyni. 
 3. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na spłatę kolejnej raty wykonania chodnika wokół naszej świątyni, nowego wejścia na plebanię i nowych bram wjazdowych. Msza św. w intencji ofiarodawców rozbudowy naszego kościoła zostanie odprawiona we wtorek 19 października o godzinie 18.00.
 4. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy w tygodniu po Mszy św. wieczornej około godziny 18.30 a w niedziele o 17.00. Dzieci zapraszamy na specjalny Różaniec dla nich w środę o godzinie 17.30.
 5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  w poniedziałek św. Łukasza, Ewangelisty
  we wtorek bł. Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika, którego relikwie znajdują się w naszej parafii.
  w piątek św. Jana Pawła II, papieża
 6. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się we wtorek 19 października o godzinie 17.00 w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek do godziny 21.00. Na rozważanie Ewangelii wg św. Marka z komentarzem zapraszamy o godzinie 19.30.
 8. Podczas 21 Dnia Papieskiego w ubiegłą niedzielę w naszej parafii zebraliśmy na stypendia dla zdolnej młodzieży 2490,25 zł. Kwota ta została przekazana Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Kto chciałby dzisiaj jeszcze włączyć się do tej akcji po Mszach św. harcerki ze Stowarzyszenia Katolickiego Zawisza będą zbierały przed kościołem ofiary do puszek.
 9. Dzisiaj odbywają się wybory do Rad Osiedli. Głosować można w Liceum Ogólnokształcącym nr XIV przy al. Brucknera 10. Zachęcamy do udziału i głosowania
  na naszych Parafian Pana Mariusza Lipińskiego, Panią Ewę Mazelę i Panią Monikę Wiewiórską.
 10. Zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych w miesiącu listopadzie. Do domów naszych Parafian zostaną rozniesione kartki wypominkowe z planem. Osoby,
  które chciałyby wcześniej przygotować kartki wypominkowe będą mogły je wziąć z miejsca gdzie znajdują się czasopisma. PLAN MODLITWY
 11. Zachęcamy do pogłębiania swojej wiary i religijnej wiedzy przez czytanie tygodników katolickich GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI.
 12. W ostatnim czasie z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do wieczności: † Wiesława Gołąbek (95 lat); † Barbara Marcinkowska (71 lat); † Maria Piegza (71 lat); † Maria Strazdas (85 lat); † Zbigniew Cincio (82 lat); † Janina Bąbas (90 lat); † Maria Wojnowska (82 lat); † Apolonia Herla (88 lat). Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…