1. Przeżywamy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Parafianom i miłym Gościom życzymy aby Święta Bożego Narodzenia upłynęły w atmosferze miłości i radości wśród najbliższych i życzliwych ludzi. Niech Chrystus oświeca drogi codziennego życia i obdarza błogosławieństwem a Matka Miłosierdzia ma wszystkich w swojej opiece.  
  2. Dziękujemy ks. Maciejowi i ks. Arturowi za posługę duszpasterską; lektorom, ministrantom i Parafianom zaangażowanym w przygotowanie szopki i dekoracji świątyni; Pani Marii za zadbanie o świąteczny stół na plebanii; Panu Wiesławowi, Panu Bogusiowi i Panu Krzysztofowi za posługę w zakrystii; Dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Caritas za zorganizowanie akcji charytatywnej i rozprowadzenie paczek, które trafiły na świąteczne stoły naszych najuboższych Parafian oraz za rozprowadzenie świec wigilijnych; Dziękujemy Pani Oli, Chórowi Parafialnemu pod dyrekcją Pani Diany oraz Scholi Dziecięcej kierowanej przez Panią Iwonę za oprawę muzyczną i uświetnianie naszych parafialnych uroczystości. W tym szczególnym dniu pamiętamy o wszystkich, którzy modlitwą i ofiarami wspierali rozbudowę naszej świątyni, niech nowo narodzone Dziecię błogosławi wszystkich życzliwym Parafianom i Ofiarodawcom. Od ostatnich Świąt Bożego Narodzenia udało się zakończyć prace przy elewacji i ociepleniu dobudowanej części; zamontować parapety i kątowniki okienne, wykonać opaskę wokół budynku; schody na plebanię; wykonać i zamontować nowe bramy wjazdowe; zrealizować prace związane z położeniem chodników w jednym etapie a nie jak planowaliśmy początkowo
    w dwóch etapach rozłożonych jeszcze na rok 2022. W ostatnim czasie zakupiliśmy tablicę informacyjną i wycieraczkę przed wejściem głównym oraz automatyczną kropielnicę na wodę święconą. Trwają jeszcze prace wykonywane przez Parafian związane z siecią elektryczną na zewnątrz kościoła. W tym miejscu jeszcze raz dziękujemy serdecznie rodzinie Państwa Szczypków za sfinansowanie wykonania kapliczki Matki Bożej na placu przy kościele. Wszystkim wymienionym i niewymienionym z imienia serdeczne Bóg zapłać za wykonane prace i zaangażowanie.
  3. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, w święto Świętego Szczepana pierwszego męczennika porządek Mszy św. niedzielny. Taca w tym dniu tradycyjnie przeznaczona jest na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne i Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.