1. Przeżywamy Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia w Liturgii Kościoła obchodzony jako Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Szczególnie dzisiaj pamiętajmy o modlitwie za nasze rodziny. 
 2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  w poniedziałek św. Jana Apostoła i Ewangelisty
  we wtorek Świętych Młodzianków, Męczenników
 3. Msza św. dziękczynna za rok 2021 zostanie odprawiona w piątek
  31 grudnia o godzinie 18.00. Po Eucharystii zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne przed wystawionym Najświętszym Sakramentem zakończone błogosławieństwem.
 4. W I dzień Nowego Roku (sobota) obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w tym dniu według porządku niedzielnego. 
 5. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy 1 stycznia (Nowy Rok). O godzinie 17.00 modlitwa różańcowa i rozważanie fatimskie.
 6. Wizyta duszpasterska w naszej parafii, zgodnie z informacjami zawartymi w parafialnym czasopiśmie przekazanym parafianom, będzie odbywać się w dwóch etapach. Od 3 do 22 stycznia na Mszy św. o godzinie 18.00 będziemy modlić się za wiernych zamieszkujących poszczególne ulice naszej Parafii. Wizyta duszpasterska w domach rozpocznie się 14 lutego. Prosimy aby Parafianie, którzy chcą aby ksiądz odwiedził ich z wizytą duszpasterską do 16 stycznia wrzucili wypełniony formularz zaproszenia do skarbony ustawionej przy Ołtarzu. 
 7. Zachęcamy do czytania świątecznych czasopism katolickich, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. W naszej parafii systematycznie dostępne są tygodniki NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY; miesięczniki TĘCZA i MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla dzieci oraz MIŁUJCIE SIĘ dla młodzieży.