1. Przeżywamy 12 NIEDZIELĘ  W CIĄGU ROKU.
 2. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na dalsze prace remontowe. W najbliższym czasie chcemy  dobudować nową kruchtę boczną z dopasowanymi do niej drzwiami; doprowadzić do dokończenia porządkowania terenów zielonych wokół kościoła; przygotowywany jest projekt wentylacji wewnątrz kościoła; chcielibyśmy uporządkować prezbiterium m.in. przenosząc tabernakulum na środek i dobudowując chrzcielnicę, która jest obowiązkowym elementem wyposażenia kościoła parafialnego. Prosimy o życzliwość i wsparcie tych dzieł.
 3. Rodziców dzieci, które w roku 2023 pragną przystąpić w naszej parafii do I Komunii świętej zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 do salki ks. Aleksandra Zienkiewicza.
 4. Na koncert pt: „Modlitwa o pokój” w wykonaniu ks. Jacka Tomaszewskiego, byłego wikariusza naszej parafii zapraszamy dzisiaj o godz. 19.00. Niech ten koncert będzie naszą wspólną modlitwą o tak potrzeby dzisiaj pokój na świecie i w naszych sercach. 
 5. Harcerki ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego Zawisza dzisiaj od godziny 8.45 do 12.45 organizują przed kościołem kiermasz, na którym będzie można kupić domowe wypieki oraz lemoniadę. Dochód zostanie przeznaczony na obóz wakacyjny pod namiotami w Marydole w miesiącu lipcu.
 6. W ramach Oktawy Bożego Ciała dzisiaj nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja o godzinie 17.30. Od poniedziałku do czwartku włącznie procesja eucharystyczna wokół kościoła po wieczornej Mszy św. Zapraszamy Parafian oraz dziewczynki sypiące kwiatki. W czwartek, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała będą błogosławione wianki.
 7. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  we wtorek św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  w czwartek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00. Jest to także Międzynarodowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
  w sobotę Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
 8. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Głównego Patrona Archidiecezji Wrocławskiej oraz miasta Wrocławia obchodzimy w najbliższy piątek. W tym dniu modlimy się za całą wspólnotę naszej Archidiecezji. Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00. 24 czerwca przypada 60. rocznica święceń prezbiteratu ks. Arcybiskupa Mariana Gołębiewskiego. Zachęcamy do modlitwy za Arcybiskupa Seniora. W tym dniu również w modlitwach pamiętajmy o ks. Janie, który obchodzi swoje imieniny. Msza św. imieninowa zaplanowana jest w niedzielę 26 czerwca o godzinie 12.30.
 9. 10. rocznicę śmierci ks. Zygmunta Jaroszka będziemy przeżywać w czwartek 23 czerwca. Wieczorem o godzinie 18.00 będzie sprawowana Msza św. za zmarłego pierwszego pasterza naszej parafii. Zapraszamy na Eucharystię i zachęcamy do modlitwy za naszego duszpasterza i budowniczego kościoła.  
 10. Na zakończenie roku szkolnego zapraszamy na modlitwę dziękczynną w piątek o godzinie 8.00. Dzieciom, młodzieży i rozpoczynającym wakacje życzymy pięknych przeżyć i dobrego wypoczynku.
 11. Ks. Cyryl Zieliński odbywający w naszej parafii praktykę diakońską odprawi Msze św. prymicyjne w przyszłą niedzielę oraz udzieli błogosławieństwa papieskiego. 
 12. Wakacyjny porządek Mszy św. będzie obowiązywał od poniedziałku  27 czerwca. W niedziele przez całe wakacje nie będzie Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu będzie obowiązywał następujący porządek Mszy św. w poniedziałek o godzinie 8.00; we wtorek, środę, czwartek, piątek o godzinie 18.00; w sobotę o godzinie 9.00 i 18.00. Spowiedź święta 15 minut przed każdą Mszą św. w niedzielę i w tygodniu. Prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty przed Eucharystią ze względu na wakacyjne wyjazdy księży. Adoracja Najświętszego Sakramentu od najbliższego piątku po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00. 
 13. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, szczególnie GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI, dzięki którym możemy pogłębić naszą religijną wiedzę.
 14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pięknego przeżycia najbliższego tygodnia. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym wakacje przypominamy o tym, że nie ma wakacji od Pana Boga, Mszy św. i modlitwy.