1. Przeżywamy 15 NIEDZIELĘ  W CIĄGU ROKU. 
 2. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do końca wakacji. W niedziele przez całe wakacje nie będzie Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu będzie obowiązywał następujący porządek Mszy św. w poniedziałek o godzinie 8.00; we wtorek, środę, czwartek, piątek o godzinie 18.00; w sobotę o godzinie 9.00 i 18.00. 
 3. Spowiedź święta w wakacje 15 minut przed każdą Mszą św. w niedzielę i w tygodniu. Prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty przed Eucharystią ze względu na wakacyjne wyjazdy duszpasterskie i wypoczynkowe.
 4. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko w czwartki od godziny 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach na przykład wezwanie do chorego czy pogrzeb można kontaktować się telefonicznie. 
 5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  w poniedziałek św. Benedykta, opata, patrona Europy
  w środę św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
 6. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy w środę 13 lipca. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00 a następnie procesja różańcowa wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Zakończenie procesji fatimskiej przy figurze Matki Bożej na zewnątrz świątyni. 
 7. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.
 8. 42 Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę pod hasłem Chrystus naszym pokojem rozpocznie się 2 sierpnia. Zapraszamy do duchowego pielgrzymowania w grupie 16 w naszej parafii. Zapisy w zakrystii. 
 9. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, szczególnie GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI, które mogą być dobrą wakacyjną lekturą pogłębiającą naszą religijną wiedzę. 
 10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy życzymy błogosławionej niedzieli i miłego wypoczynku wakacyjnego.