1. Przeżywamy 34 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, kończącą Rok Liturgiczny w Kościele Katolickim.
 2. Promocja kandydatów na ministrantów odbędzie się dzisiaj na Mszy św. o godzinie 11.00. Prosimy o modlitwę za chłopców włączanych do Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii.
 3. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na dalsze prace remontowe w naszej świątyni. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszego kościoła zostanie odprawiona we wtorek 22 listopada o godzinie 18.00.
 4. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są rozprowadzane w naszej parafii
  po każdej Mszy św. przez Parafialny Zespół Caritas. Świece te zapalimy na naszych wigilijnych stołach. Dochód ze sprzedaży świec będzie przeznaczony na działalność charytatywną Caritas Archidiecezji Wrocławskiej i naszego parafialnego zespołu. Cena dużej świecy to 20 zł a małej 10zł.
 5. Na Modlitwę Uwielbienia pod hasłem Uwielbiajmy Chrystusa Króla razem z NMP Matką Miłosierdzia z modlitwą wstawienniczą zapraszamy dzisiaj po wieczornej Eucharystii do naszego kościoła.
 6. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  w poniedziałek Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Msza św. w intencji Róży Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny o godzinie 18.00.
  we wtorek św. Cecyli, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej
 7. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00
 8. Adwent rozpoczynamy w przyszłą niedzielę. Podczas każdej Mszy św. poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Zadbajmy o to, aby na naszym wigilijnym stole znalazł się poświęcony opłatek. Tradycyjnie zebrane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni.
 9. Podczas zbiórki do puszek przez Przedstawicieli Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego w ubiegła niedzielę zebrano 3999,50zł. 
 10. Zbiórka do puszek w ramach akcji Ukraina – Uleczyć Tęsknotę organizowana przez Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie z racji obchodzonego w ubiegłym tygodniu Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym zostanie przeprowadzona w przyszłą niedzielę po Mszach św.
 11. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii odbędą się w dniach 8-11 grudnia (czwartek – niedziela). Nauki będzie prowadził ks. dr Jerzy Żegaryn z Nowogródka.
 12. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI, dzięki którym możemy pogłębić naszą wiarę i religijną wiedzę. 
 13. Wszystkim Parafianom i Gościom a szczególnie Liturgicznej Służbie Ołtarza i Akcji Katolickiej życzymy w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata Bożego błogosławieństwa i ciągłego odkrywania, że Jezus jest naszym Panem i Zbawicielem.