1. Przeżywamy 3 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU LITURGICZNEGO czyli Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do czytania i rozważania Pisma Świętego, w którym Pan Bóg przemawia do nas.
 2. Na Koncert Kolęd przygotowany przez Chór i Scholę Mater Misericordiae zapraszamy dzisiaj po Mszy św. wieczornej o godzinie 19.00.
 3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie kapłanów w naszych domach. Za złożone ofiary, które zostaną przeznaczone na rozbudowę kościoła, utrzymanie  Seminarium Duchownego i dzieła Archidiecezji Wrocławskiej serdeczne Bóg zapłać! 
 4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  we wtorek św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  w środę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
  w czwartek św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa
  w sobotę św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła oraz patrona Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu
 5. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00.
 6. Dzień Skupienia dla Kobiet pod hasłem Radość – jak po nią sięgnąć?… odbędzie się w naszej parafii w sobotę 28 stycznia. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 9.00, następnie konferencje wygłoszone przez ks. prof. Mariusza Rosika pt. Radość pełna oraz znanego duszpasterza akademickiego ks. Mirosława Malińskiego (Malinę) pt. Radość życia. Następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu  z możliwością spowiedzi i zakończenie błogosławieństwem. Pomiędzy konferencjami zapraszamy na kawę lub herbatę do salek. Plakaty ze szczegółowym planem zamieszczone są w gablotach oraz na stronie internetowej i na facebook’u. 
 7. Na ostatni w tym roku Koncert Kolęd, zaprasza Dyrekcja i Młodzież Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV do auli szkolnej 31 stycznia (następny wtorek) o godz. 17.00. Szczegóły na plakatach. 
 8. Ewangelizacyjny Kurs Alpha rozpocznie się w naszej parafii 6 lutego o godz. 18.30. Są to cotygodniowe spotkania, w czasie których mamy możliwość odkryć podstawy naszej wiary chrześcijańskiej. Szczegóły na ulotkach.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy o rozpoczętym procesie beatyfikacyjnym misjonarki Heleny Kmieć. W dodatku do NIEDZIELI Bliżej życia z wiarą, znajdziemy artykuł o życiu i nawróceniu Grzegorza Miecznikowskiego, które stały się inspiracją do powstania książki Miłość chodzi ulicami. Dostępny jest także MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY oraz L’OSSERVATORE ROMANO.
 10. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy pięknego przeżycia Niedzieli Słowa Bożego. Szczególnego Bożego błogosławieństwa dla wszystkich Babć i Dziadków oraz życzliwości od wnuczek i wnuków. 
 11. Z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do wieczności: † Piotr Cierniak (36 lat); Irena Schnitzer (90 lat); Jerzy Janusz (73 lata); Stefania Pluta (91 lat); Maria Bułaty (78 lat); Teresa Nowak (85 lat); Henryk Wiśniewski (84 lata); Regina Jaworska (89 lat); Brunon Sprot (79 lat); Tadeusz Piszczałka (73 lata); Ryszard Czaplejewski (68 lat); Leokadia Śmieszkowska (99 lat); Jan Pawęzka (71 lat). Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu.