1. Przeżywamy II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU. Jest to pierwsza niedziela miesiąca dlatego po każdej Eucharystii modlimy się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. 
  2. Paschaliki wielkanocne (tylko duże w cenie 20 zł) i baranki z białej czekolady (cena 10 zł) rozprowadza Parafialny Zespół Caritas po każdej Mszy św. niedzielnej przed kościołem. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na działalność charytatywną.
  3. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym są odprawiane w niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie formacyjne w kościele.
  5. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątki Wielkiego Postu: dzieci o godzinie 17.00, a młodzież i dorosłych po Mszy św. o godzinie 8.00 i 18.00. Po wieczornej Drodze Krzyżowej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00. 
  6. Akcja Katolicka zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie w najbliższy piątek do salki ks. Zygmunta Jaroszka po Drodze Krzyżowej dla młodzieży i dorosłych.
  7. Na Modlitwę Uwielbienia z modlitwą wstawienniczą zapraszamy w niedzielę 12 marca po wieczornej Mszy św. do naszego kościoła
  8. Parafialna pielgrzymka samolotem do Włoch jest zaplanowana w dniach 12 – 19 września (wtorek – wtorek). Zapisy w zakrystii, telefonicznie lub mailowo do 15 marca. Szczegółowy plan znajduje się w gablotach przed kościołem, na stronie internetowej i na facebooku.
  9. W naszej parafii są dostępne czasopisma katolickie, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. Na czas Wielkiego Postu szczególnie polecamy tygodniki katolickie NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY, w których możemy znaleźć wiele artykułów formacyjnych.
  10. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień oraz owocnego przygotowania w czasie Wielkiego Postu na Święta Paschalne.