1. Przeżywamy III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU. 
 2. Paschaliki wielkanocne (tylko duże w cenie 20 zł) i baranki z białej czekolady (cena 10 zł) rozprowadza Parafialny Zespół Caritas po każdej Mszy św. niedzielnej przed kościołem. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na działalność charytatywną.
 3. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym są odprawiane w niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.
 4. Na Drogę Krzyżową prowadzoną przez ks. Teodora zapraszamy w piątek po Mszy św. o godzinie 8.00 i o godzinie 17.00. Odprawiona zostanie również Droga Krzyżowa po Mszy św. wieczornej a następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00. 
 5. Na Modlitwę Uwielbienia pod hasłem Bądźcie świętymi, bo Ja jestem święty, Pan, Bóg wasz! z modlitwą wstawienniczą zapraszamy dzisiaj po wieczornej Mszy św. do naszego kościoła
 6. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii trwać będą od najbliższego czwartku do następnej niedzieli (16 -19 marca). Nauki będzie głosić ks. Teodor Sawielewicz z Teobańkologii. PLAN REKOLEKCJI.
 7. 10 rocznica inauguracji pontyfikatu papieża Franciszka przypada w przyszłą niedzielę. Otaczajmy modlitwami Piotra naszych czasów.
 8. III Tydzień Modlitw o Ochronę Życia pod hasłem Troska o życie od poczęcia wychowaniem do pokoju będziemy obchodzić w dniach 19 – 25 marca. Od przyszłej niedzieli do Uroczystości Zwiastowania Pańskiego (Dzień Świętości Życia) pięć minut przed każdą Mszą św. będziemy modlić się aby obowiązywało prawo chroniące życie człowieka. Zapraszamy do modlitwy i podjęcia Adopcji Dziecka Poczętego.
 9. Torby Miłosierdzia na produkty żywnościowe na pomoc charytatywną osobom potrzebującym z naszej parafii Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. przed kościołem. W niedzielę 26 marca prosimy o przyniesienie do kościoła Toreb Miłosierdzia wypełnionych produktami, które zostaną rozwiezione do potrzebujących parafian. 
 10. Na Parafialną pielgrzymkę samolotem do Włoch można zapisywać się jeszcze do 15 marca (środa)
 11. Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie w niedzielę 26 marca na godzinę 19.00 do salki ks. Aleksandra Zienkiewicza. Będziemy omawiali między innymi sprawy związane z przebudową ołtarza w naszej świątyni i dlatego spotkanie będzie miało charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych parafian.
 12. W naszej parafii są dostępne czasopisma katolickie, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. Na czas Wielkiego Postu szczególnie polecamy tygodniki katolickie GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELĘ, w której między innymi w bezpłatnym dodatku znajdziemy Rachunek Sumienia. Poznaj siebie i artykuł o dziennikarzu Krzysztofie Ziemcu pod tytułem Z Bogiem łatwiej. Nie wstydzę się Jezusa. 
 13. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i Rekolekcje Wielkopostne prowadzone przez ks. Teodora.