1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. 
 2. Na nabożeństwo majowe zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.30, a w tygodniu po wieczornej Mszy św.
 3. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na dalsze prace remontowe w naszej świątyni. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę świątyni zostanie odprawiona we wtorek 23 maja o godzinie 18.00.
 4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
  w środę Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.
  – w piątek św. Filipa Neri, prezbitera
 5. Na kolejną Drogę Światła zapraszamy do naszej świątyni w środę (24 maja) po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie majowym. Jest to specjalne nabożeństwo odprawiane od Zmartwychwstania Pańskiego do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Tym razem prosimy o przyniesienie świec z okapnikami i przejdziemy w procesji wokół kościoła.
 6. Dk. Michał Plona, którego pamiętamy z praktyki duszpasterskiej w naszej parafii dnia 27 maja w Archikatedrze Wrocławskiej przyjmie święcenia prezbiteratu razem z ośmioma swoimi kolegami. Pamiętajmy o młodych kapłanach w naszej modlitwie. 
 7. Rocznice święceń kapłańskich obchodzą w najbliższym czasie księża posługujący w naszej parafii: ks. Jan 25 maja – 32. Rocznicę, a ks. Maciej 30 maja – 14. rocznicę. Prosimy o modlitwę w intencji naszych kapłanów. 
 8. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego codziennie podczas nabożeństw majowych. 
 9. Na czuwanie w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego w naszej parafii zapraszamy w sobotę (27 maja). Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie w gablotach i na stronie internetowej.
 10. Chłopców po Pierwszej Komunii Świętej i starszych chętnych do służenia Panu Jezusowi przy Ołtarzu, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę 28 maja po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele.
 11. Na odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w naszej parafii zapraszamy 4 czerwca podczas Mszy św. o godz. 9.30. Uroczystości będzie przewodniczył bp Maciej Małyga. W niedzielę 28 maja po każdej Mszy św. przed kościołem odbędą się zapisy dla małżeństw, które będą chciały odnowić przyrzeczenia. Podczas zapisów będzie zbierane 10 zł na pamiątkę z tej uroczystości.  
 12. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI,
  które pomogą nam w chrześcijańskiej formacji.
 13. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień. Razem z rodzicami dziękujemy za dzieci, które obchodzą I Rocznicę Komunii Świętej.