1. Przeżywamy 33 niedzielę w ciągu roku liturgicznego. W naszej parafii witamy alumnów Metropolitarnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu i dziękujemy im za pomoc duszpasterską.
 2. Na Modlitwę Uwielbienia pod hasłem W Jezusie Chrystusie wybrał nas Bóg Ojciec przed założeniem świata, abyśmy byli święci i nieskalani przed Jego obliczem zapraszamy dzisiaj
  po wieczornej Eucharystii do naszego kościoła. Modlitwa zakończy się błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i modlitwą wstawienniczą.
 3. Ofiary składane dzisiaj na tacę i w kopertach przeznaczone będą na kolejne prace i założenie wentylacji w naszej świątyni, które rozpoczną się już w najbliższym tygodniu. Bóg zapłać za złożone dotychczas ofiary!
 4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  – w poniedziałek św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
  – we wtorek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny
  – w środę św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
  – w piątek Świętych męczenników Andrzeja Dung – Lac, prezbitera, i Towarzyszy
 5. Członków Róży Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny zapraszamy w najbliższy wtorek
  na Mszę św. wieczorną z okazji ich patronalnego święta, a po Eucharystii na spotkanie w salce.
 6. W naszej parafii będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych w najbliższą środę po wieczornej Mszy św. w kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy się źle mają i proszą Jezusa o łaskę zdrowia.
 7. Spotkanie Akcji Katolickiej Archidiecezji Wrocławskiej z okazji patronalnej uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata odbędzie się w naszej parafii w najbliższą sobotę: o godzinie 11.00 Msza św., a po niej konferencja księdza Aleksandra Radeckiego. Serdecznie zapraszamy do świątyni!
 8. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w przyszłą niedzielę o godzinie 19.00 na plebanii. Będziemy omawiali plany duszpasterskie na najbliższy czas oraz związane z pracami
  przy zakładaniu nowej wentylacji.
 9. XXXVIII Światowy Dzień Młodzieży pod hasłem Radując się w nadziei odbędzie się w Hali Sportowej AWF w najbliższą sobotę 25 listopada. O szczegóły można pytać się księdza Macieja.
 10. Peregrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów odbywa się w naszej Archidiecezji w najbliższym tygodniu. Zachęcamy do udziału, szczegóły na plakatach.
 11. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. W NIEDZIELI znajdziemy artykuł na temat proroctw i snów oraz dodatek Bliżej życia. W GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy o stosunku Kościoła do osób potrzebujących, a w MAŁYM GOŚCIU NIEDZIELNYM o płomieniu, który harcerze roznieśli do kardynała Kazimierza Nycza i pary prezydenckiej oraz dodatek: gwiazdka świecąca w ciemności.
 12. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego i całego najbliższego tygodnia.