1. Przeżywamy ostatnią niedzielę w ciągu roku liturgicznego. Obchodzimy dzisiaj uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.  Pamiętajmy w modlitwach o Liturgicznej Służbie Ołtarza i Akcji Katolickiej w naszej parafii.
 2. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się dzisiaj o godzinie 19.00 na plebanii. Będziemy omawiali plany duszpasterskie na najbliższy czas oraz związane z pracami przy zakładaniu nowej wentylacji.
 3. Karty z niedzielną Ewangelią wypełnione przez dzieci oraz naklejki prosimy przynieść dzisiaj na Mszę św. o godzinie 11.00. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.00 nagrodzimy tych naszych najmłodszych parafian, którzy uzbierali wszystkie naklejki z barankiem.
 4. Na Archidiecezjalne Spotkanie Presynodalne pod przewodnictwem Arcybiskupa Józefa Kupnego zapraszamy dzisiaj do kościoła NMP na Piasku (Ostrów Tumski). W programie: o godzinie 15.00 Katecheza o Kościele; o 15.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu; a o 16.00 Agapa w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego. Niech nikogo z nas nie zabraknie!
 5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w czwartek święto św. Andrzeja, apostoła. W tym dniu zapraszamy również na Godzinę Świętą czyli czuwanie z Jezusem cierpiącym w Ogrójcu od godz. 21.00 do godz. 22.00 przed I piątkiem miesiąca.
 6. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.
 7. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu. O godzinie 8.00 rozważanie fatimskie, o 8.15 różaniec przed Najświętszym Sakramentem zakończony błogosławieństwem Po Eucharystii zmiana tajemnic Wspólnoty Żywego Różańca. Parafian, którzy chcą zaangażować się w Różę Modlitwy za Swoje Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godzinie 9.00, gdzie podamy więcej szczegółów dotyczących tworzącej się Róży.
 8. W przyszłą niedzielę 3 grudnia rozpoczynamy w tym roku Adwent. Msze św. Roratnie w naszej parafii będą od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00, a w sobotę o godzinie 9.00. Dodatkowa Msza św. Roratnia w środy o godzinie 6.15.
 9. Fundacja Weź Pomóż, która wspiera osoby w kryzysie ubóstwa wraz ze Szkołą Podstawową nr 7 zaprasza do udziału w zbiórce używanych opraw okularowych ze szkłami lub bez. Okulary można przynosić w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. do salek parafialnych.
 10. Niezwykły Gość odwiedzi dzieci z naszej parafii już w środę 6 grudnia. Dzieci czeka piękna niespodzianka. Zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18.00, a potem na spotkanie z najbardziej przez dzieci ulubionym Świętym Mikołajem.
 11. Na całonocną Adorację Najświętszego Sakramentu pod hasłem Przylgnij do mnie całym sercem i wstawiaj się za tymi, którzy mnie nie znają zapraszamy do naszej parafii. Rozpoczęcie w piątek 8 grudnia 2023 roku o godzinie 18.45, a zakończenie w sobotę 9 grudnia 2023 roku o godzinie 9.00 Mszą św. W programie Adoracji: modlitwa w ciszy; Koronka do Miłosierdzia Bożego; Różaniec; rozważanie z księdzem Dolindo o Matce Bożej; Godzinki.
 12. Rekolekcje Adwentowe zaplanowane są od czwartku 14 grudnia do niedzieli 17 grudnia. W tym roku poprowadzi je Biskup Maciej Małyga, najmłodszy biskup pomocniczy we Wrocławskiej Archidiecezji i jeden z najmłodszych w Polsce. Już dzisiaj prosimy o zarezerwowanie sobie czasu.
 13. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. NIEDZIELA pyta: Co nas łączy, a co nas dzieli z Kościołem Prawosławnym? GOŚĆ NIEDZIELNY próbuje odpowiedzieć na pytanie Jakiego Kościoła chcemy? oraz MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY a w nim dodatek: gwiazdka świecąca w ciemności.
 14. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego i całego najbliższego tygodnia.