1. Przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Świętej Rodzinie z Nazaretu polecamy w tym dniu w modlitwie nasze rodziny. Jest to jednocześnie siódmy dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego.
  2. Msza św. dziękczynna za rok 2023 zostanie odprawiona dzisiaj o godzinie 18.00.
    Przed Eucharystią o godzinie 17.00 zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne
    przed wystawionym Najświętszym Sakramentem zakończone osobistą Adoracją w ciszy i błogosławieństwem.
  3. W pierwszy dzień Nowego Roku 1 stycznia 2024 roku (w poniedziałek) przeżywamy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Msze św. są odprawiane jak w każdą niedzielę. Będziemy też w tym dniu modlić się o Boże błogosławieństwo w Roku Pańskim 2024 po każdej Mszy św. przed Najświętszym Sakramentem.
  4. W pierwszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o liczne i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W tym dniu zapraszamy również na Godzinę Świętą czyli czuwanie z Jezusem cierpiącym w Ogrójcu od godz. 21.00 do godz. 22.00.
  5. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.
  6. W sobotę będziemy przeżywać uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym. Podczas każdej Mszy św. będziemy błogosławić kredę i kadzidło oraz wodę, które będzie można wziąć ze sobą do domu. Jest to jednocześnie pierwsza sobota miesiąca, dlatego wyjątkowo na godzinę 17.00 zapraszamy na rozważanie fatimskie, Różaniec Fatimski i zmianę tajemnic Żywego Różańca.
  7. Orszak Trzech Króli we Wrocławiu wyruszy, tradycyjnie o godzinie 12.30 z Ostrowa Tumskiego (Most Tumski). Potem przejdzie ulicą Św. Jadwigi, przez Most Piaskowy, ulicę Piaskową, ul. Św. Katarzyny, Oławską do rynku. Na rynku zaplanowano symboliczny pokłon Trzech Króli i koncert.
  8. Na koncert i wspólne śpiewanie kolęd przygotowanych przez Chór Parafialny i Scholę Mater Misericordiae zapraszamy w przyszłą niedzielę 7 stycznia o godz. 17.00.
  9. Wizyta Duszpasterska w roku 2024 w naszej parafii jest zaplanowana wg złożonych
    przez Parafian zaproszeń od 8 stycznia do początku lutego z przerwą na ferie zimowe. Jutro w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki przedstawimy dokładny plan wizyty Duszpasterskiej czyli kolędy w ogłoszeniach i na stronie internetowej.
  10. Zachęcamy do czytania świątecznych czasopism katolickich, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. W naszej parafii systematycznie dostępne są tygodniki NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY oraz MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla dzieci i nastolatków.