1. Przeżywamy Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Niech słowa Jezu Ufam Tobie! Towarzyszą nam w II Niedzielę Zmartwychwstania, kiedy odkrywamy Orędzia Bożego Miłosierdzia.
 2. Na koronkę do Bożego Miłosierdzia przed Najświętszym Sakramentem i modlitwę kończącą Nowennę zapraszamy dzisiaj do naszej świątyni w Godzinie Miłosierdzia, czyli o 15.00.
 3. Trwa Tydzień Modlitw o Ochronę Życia pod hasłem: Rodzina Bogiem Silna. Dzisiaj przed każdą Mszą św. modlimy się pamiętając o słowach św. Jana Pawła II: Pilnie potrzebna jest wielka modlitwa za życie, przenikająca cały świat. Po Eucharystii można otrzymać deklarację Adopcji Dziecka Poczętego, które jutro w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego na Mszy św. o godzinie 18.00 zostaną złożone na ołtarzu.
 4. Koperty na ofiarę na dalsze prace w naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Mszy św. Ofiary składane na tacę 14 kwietnia będą w całości przeznaczone na uporządkowanie prezbiterium naszej świątyni. Msza św. w intencji ofiarodawców zostanie odprawiona w czwartek 18 kwietnia o godzinie 18.00.
 5. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00. W tym dniu będziemy mogli złożyć deklaracje adopcji dziecka poczętego z modlitwą trwającą 9 miesięcy.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
 7. Msza św. jest szczególnym darem, który możemy złożyć naszym bliskim z okazji imienin, urodzin, rocznic czy modląc się o błogosławieństwo Boże dla nich. Dla naszych bliskich zmarłych jest to jedyny dar, który możemy złożyć po ich odejściu z tego świata. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po Mszach św. lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
 8. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek w godzinach od 16.30 do 17.30 oraz w czwartek w godzinach od 19.30 do 20.30. W sprawach pilnych np. pogrzeb czy udzielanie Sakramentu Chorych możemy kontaktować się bezpośrednio z księdzem lub telefonicznie.
 9. Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek we Wrocławiu zaprasza na Dzień Otwarty szkoły 13 kwietnia od godziny 10.00. Zapisy na stronie internetowej szkoły.
 10. Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego przypada w przyszłą niedzielę. 15 minut przed każdą Mszą św. będzie czytany przez parafian fragment Pisma Świętego.
 11. Weekendowe Spotkanie Ewangelizacyjne w dniach od 12 do 14 kwietnia pod hasłem: Odwagi, Ja Jestem! Nie Bój się w parafii pw. Św. Kazimierza Królewicza we Wrocławiu poprowadzi ks. Krystian Charchut – Egzorcysta wraz ze wspólnotą Źródło Łaski i Jezus Miłosierny. Więcej informacji o wydarzeniu i zapisach na plakatach w gablotach przed kościołem.
 12. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich. Czytając tygodniki GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA będziemy mogli jeszcze pełniej odkryć tajemnicę Miłości Miłosiernej Pana Boga. Szczególnie cenne są świadectwa ludzi, którzy doświadczyli Bożego Miłosierdzia w swoim życiu.
 13. Wszystkim uczestniczącym w Eucharystii w świątyni, chorym i starszym modlącym się w domach czy w szpitalu życzymy przezywania Orędzia Bożego Miłosierdzia każdego dnia. Szczególnie dzisiaj wszystkich starszych, chorych i cierpiących zapewniamy o naszej modlitwie. W tych trudnych czasach rozważajmy słowa Jezu ufam Tobie! niech one prowadzą nas w życiową codzienność.
 14. Pamiętając w Niedzielę Bożego Miłosierdzia o bliskich zmarłych szczególnie wymieńmy tych Parafian, którzy odeszli w ostatnim czasie do Domu Ojca: † Jerzy Wilk (71 lat), † Helena Żabiak (92 lata). Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Jezu ufam Tobie!