1. Przeżywamy 26 niedzielę w ciągu roku liturgicznego.
  2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
    w poniedziałek św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
    we wtorek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
    w środę świętych Aniołów Stróżów
    w piątek św. Franciszka z Asyżu
    w sobotę św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  3. Rodziców dzieci pragnących przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii w przyszłym roku zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godzinie 11.00.
  4. Na modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem zapraszamy do naszej świątyni dzisiaj po Mszy św. wieczornej. Na zakończenie dla chętnych będzie modlitwa wstawiennicza.
  5. Młodzież pragnącą przystąpić do Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii w przyszłym roku zapraszamy na spotkanie organizacyjne dzisiaj po Mszy św. o godzinie 18.00 do salki Sługi Bożego ks. Aleksandra Zienkiewicza.
  6. Nabożeństwa Różańcowe przez cały październik w tygodniu po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godzinie 17.00. Na Różaniec dla dzieci zapraszamy w środy o godzinie 17.30.
  7. Wspólnota Żywego Różańca w miesiącu poświęconym Królowej Różańca Świętego zaprasza Parafian w każdym wieku do wstąpienia do Róż Różańcowych. Obecnie w naszej parafii jest osiem 20-osobowych Róż i dwie Róże Modlitwy Rodziców za Dzieci. Nie zwlekaj z przystąpieniem do jednej z Róż, nie odkładaj decyzji na później. To właśnie nadszedł ten miesiąc i ten czas, by czynnie włączyć się w działanie wspólnoty Żywego Różańca. To nie jest wyzwanie ponad Twoje siły. Wystarczy codziennie poświęcić tylko 3 minuty na krótkie rozważania i modlitwę jedną tajemnicą różańca. Zapraszamy już w najbliższą sobotę na Mszę św. o godzinie 9.00, a bezpośrednio po niej na zmianę tajemnic Żywego Różańca. Zapisy do naszej Wspólnoty u Pana kościelnego w zakrystii po każdej Mszy św.
  8. W pierwszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o liczne i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Wyjątkowo w pierwszy czwartek po godzinie 9.00 ks. Jan uda się do chorych. W tym dniu zapraszamy również na Godzinę Świętą czyli czuwanie z Jezusem cierpiącym w Ogrójcu od godz. 21.00 do godz. 22.00.
  9. Z okazji Złotego Jubileuszu działalności Liceum Ogólnokształcącego nr 14 we Wrocławiu w naszej świątyni w piątek o godzinie 10.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna. Będziemy też prosić o błogosławieństwo na dalsze lata pracy tej zasłużonej placówki oświatowej.
  10. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.
  11. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu. O godzinie 8.00 rozważanie fatimskie, o 8.15 różaniec przed Najświętszym Sakramentem zakończony błogosławieństwem i Eucharystia. Po niej zmiana tajemnic wspólnoty Żywego Różańca. W tym dniu nie będzie Różańca wieczorem. Ks. Maciej uda się do chorych. Róża Modlitwy za Dzieci zmienia tajemnice w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.00.
  12. Gromada wilczków ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego Zawisza Federacji Skautingu Europejskiego działa przy naszej parafii już kilka lat. Zapraszamy dziewczynki w wieku 9-12 lat na otwartą zbiórkę, która odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 9.00. Spotkajmy się przy salkach parafialnych.
  13. Na nową edycję kursu Alpha zapraszamy do naszej parafii 7 października (poniedziałek) o godzinie 19.00.
  14. Dziękujemy za zebrane do skarbonek przez Parafialny Zespół Caritas ofiary na rzecz powodzian. Do Caritas Archidiecezji Wrocławskiej zostało przekazane 9772,70 zł i 57 euro. Bóg zapłać!
  15. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO, które pomogą nam lepiej zrozumieć Kościół. Z MISYJNYCH DRÓG możemy dowiedzieć się o działalności misjonarzy na krańcach świata.
  16. Wszystkim Parafianom i drogim Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Anioła Stróża.