W sobotę 12 października tradycyjnie już wyruszyliśmy z naszej parafii na Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską do Grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. O godzinie 6:30 spotkaliśmy się przed figurą Matki Bożej przy naszej świątyni i po krótkiej modlitwie grupa 15 osób wraz z ks. Maciejem wyruszyła na pielgrzymi szlak. Do mostów Trzebnickich, gdzie przyłączyliśmy się do jednej z grup pielgrzymkowych odprowadził nas ks. Jan oraz paru parafian. Po drodze spotkaliśmy kilka znajomych twarzy, w tym pochodzącego z naszej parafii ks. Jakuba Sadzyńskiego czy odbywających w naszej parafii swoje praktyki diakońskie ks. Sylwestra Łaskę i ks. Jakuba Deperasa. Ze śpiewem oraz uśmiechem na ustach około godziny 16:00 dotarliśmy do Trzebnicy gdzie o 16:30 uczestniczyliśmy we Mszy św., której przewodniczył ks. Arcybiskup Tadeusz Wojda Metropolita Gdański.