1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. Jest to niedziela adoracyjna, dlatego
    po każdej Eucharystii modlimy się przed Najświętszym Sakramentem.
  2. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć
    w świątyni w Eucharystii
    jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.
  3. Baranki świąteczne rozprowadza dzisiaj po każdej Mszy św. Parafialny Zespół Caritas na stoliku w kościele. Dochód ze sprzedaży w cenie 5 zł zostanie przeznaczony na cele charytatywne.
  4. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym są odprawiane w niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.00.
  5. Na Adorację Najświętszego Sakramentu w czasie Wielkiego Postu zapraszamy od poniedziałku do czwartku po wieczornej Eucharystii do godziny 20.00, a w piątki do godziny 21.00. We wtorki modlitwę podczas adoracji prowadzi Grupa Charyzmatyczna, a w pozostałe dni indywidualna modlitwa w ciszy.
  6. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątki Wielkiego Postu: dzieci o godzinie 17.00, a młodzież i dorosłych po Mszy św. o godzinie 8.00 i 18.00.
  7. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii trwać będą od czwartku 18 marca do V Niedzieli Wielkiego Postu 21 marca. Prosimy
    o zarezerwowanie czasu
    i zapraszamy do udziału w ćwiczeniach rekolekcyjnych, które przygotują nas na Święta Męki, Śmierci
    i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.
  8. W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, dezynfekcji rąk i ograniczeniach wprowadzonych przez władze państwowe.
  9. Kancelaria parafialna jest czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu: 515-332-325.
  10. Zachęcamy do wielkopostnego czytania tygodników katolickich: GOŚCIA NIEDZIELNEGO oraz NIEDZIELI. Jest również specjalne wydanie EXTRA GOŚĆ poświęcone św. Józefowi, a w nim między innymi: „Dlaczego do Cieśli z Nazaretu modlą się single i ekonomiści?” oraz „Święta Rodzina na spacerze”
  11. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy opieki Matki Bożej Miłosierdzia oraz błogosławieństwa Bożego na niedzielę oraz kolejny tydzień Wielkiego Postu. Wszystkim obchodzącym w najbliższym czasie urodziny, imieniny czy jubileusze składamy serdeczne życzenia.