1. Przeżywamy 14 niedzielę w ciągu roku liturgicznego. Dzisiaj po każdej Mszy św. będziemy modlić się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Od godziny 17.00 dodatkowa adoracja, o 17.30 koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
    w poniedziałek św. Jana z Dukli, prezbitera,
    w czwartek św. Benedykta, opata, patrona Europy,
    w piątek św. Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,
    w sobotę świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.
  4. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy w sobotę 13 lipca. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00, a następnie nabożeństwo
    z modlitwą różańcową oraz procesją wokół kościoła.
  5. Na pielgrzymkę Margaretek i Apostolatu Dwunastka, modlącego się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne, zapraszamy w sobotę 13 lipca do parafii św. Anny w Miliczu. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godzinie 10.00, a zakończenie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00. Szczegóły na plakatach w gablotach przed kościołem.
  6. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje w naszej parafii od wtorku 25 czerwca. W niedziele lipca i sierpnia przez całe wakacje nie będzie Eucharystii o godzinie 12.30. W tygodniu będzie obowiązywał następujący porządek Mszy św. w poniedziałek
    o godzinie 8.00; we wtorek, środę, czwartek, piątek o godzinie 18.00; w sobotę o godzinie 9.00 i 18.00. Spowiedź święta 15 minut przed każdą Mszą św. w niedzielę i w tygodniu.
  7. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna tylko w czwartki od godziny 19.30 do 20.30.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: NIEDZIELI, GOŚCIA NIEDZIELNEGO, które mogą być dobrą lekturą wakacyjną.
  9. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku, a przeżywającym różne uroczystości obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Miłosierdzia.