1. Przeżywamy 24 niedzielę w ciągu roku liturgicznego. Za posługę Słowa dziękujemy misjonarzowi z Kuby o. Adamowi Gutowi.
    Po Mszach św. o. Adam będzie oczekiwał w głównym wejściu na pytania dotyczące jego głoszenia Ewangelii. Będzie też można wesprzeć go finansowo.
  2. Scholę dziecięcą wraz z rodzicami zapraszamy dzisiaj na spotkanie do salki ks. Zygmunta Jaroszka po Mszy św. o godzinie 11.00.
  3. Procesja z relikwiami św. Doroty i św. Stanisława ulicami Wrocławia wyruszy dzisiaj o godzinie 16.00 z Bazyliki Garnizonowej
    i przejdzie do kościoła
    św. Stanisława, św. Doroty i św. Wacława, Zachęcamy do udziału!
  4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
    w poniedziałek wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
    w środę święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży
    w piątek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
    w sobotę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
  5. Pielgrzymka duchowieństwa i wiernych Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę wraz z czuwaniem przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej jest organizowana 20 września. Rozpoczęcie drogą krzyżową o godzinie 16.45 a zakończenie Pasterką Maryjną o północy. Możemy wziąć udział indywidualnie lub dołączając do pielgrzymów z innej parafii.
    Ks. Artur zaprasza na wspólne Ćwiczenia Uzdrowienia Wewnętrznego w sobotę 21 września na godzinę 14.00. W ramach tych ćwiczeń odbędą się 3 spotkania. Na ostatnie spotkanie zapraszamy w sobotę 9 listopada o godzinie 14.00.
  6. Rodziców dzieci pragnących przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii w przyszłym roku zapraszamy na spotkanie organizacyjne w niedzielę 22 września po Mszy św. o godzinie 11.00 do salki Sługi Bożego ks. Aleksandra Zienkiewicza.
  7. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich: NIEDZIELI, GOŚCIA NIEDZIELNEGO  MAŁEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO, MISYJNE DROGI wraz z dodatkiem dla najmłodszych Misyjne dróżki.
  8. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy pięknego przeżycia Dnia Pańskiego i Bożego błogosławieństwa na cały najbliższy tydzień.