W tym dniu o godz. 1900 zebraliśmy się na rogu ul. Olsztyńskiej/Brücknera, aby przejść  pomiędzy domami parafian rozważając kolejne stacje Drogi krzyżowej.
Bolesna Matko Pięknej Miłości, zjednoczona z Jezusem w Jego męce i śmierci, która towarzyszyłaś Mu na Drodze krzyżowej, bądź teraz z nami którzy pragniemy wraz z Tobą rozważać Jego mękę. Pragniemy dostąpić łask przywiązanych do tego nabożeństwa i ofiarować je za wszystkich, którzy cierpią, a odpusty za dusze zmarłych w czyśćcu cierpiących.
Uczestniczyła w tej drodze duża grupa parafian. Niektóre stacje był wyjątkowo wyróżnione poprzez mieszkających wiernych, a domy na trasie ozdobione obrazkami. Zakończyliśmy nasze wspólne rozważania i modlitwy stacją XIV, przy krzyżu misyjnym.

Więcej zdjęć można zobaczyć klikając na obrazek.