W piątek 28 kwietnia 2017 r. młodzi ludzie postanowili spędzić swój wieczór w obecności św. Jana Pawła II w znaku relikwii. Maturzyści polecali swoje egzaminy Panu Bogu, a młodzież, która w tym roku przyjęła Sakrament Bierzmowania dziękowała za niego. Rozpoczęliśmy nasze spotkanie Mszą św. o godzinie 18:00, a następnie swoją konferencję wygłosił dk. Jakub Deperas, który przez ostatni rok odbywał praktyki w naszej parafii. Kolejnym etapem była wspólna modlitwa, śpiewanie oraz świadectwa kilku uczestników. Na końcu każdy mógł ucałować relikwie Papieża Polaka. Ostatnią częścią była wspólna kolacja oraz możliwość bliższego poznania się w salce Ks. Zygmunta Jaroszka. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział oraz wspólne spędzenie czasu!

Więcej zdjęć można zobaczyć klikając na obrazek.