26 lutego gościliśmy w naszej parafii  ks. Arkadiusza Krzeszowca. Odprawił on wieczorną Eucharystię, po której opowiedział nam o swoich przeżyciach na Światowych Dniach Młodzieży w Panamie. Oglądaliśmy zdjęcia i filmy z  wyjazdu grupy młodzieży z Brochowa, której przewodniczył  ks. Arkadiusz. Nasi Parafianie bardzo licznie przybyli by słuchać o tym wyjątkowym wydarzeniu. Usłyszeliśmy wiele ciekawych i wzruszających historii oraz dowiedzieliśmy się jak wygląda życie Panamczyków nie tylko takie jak widzieliśmy na przekazach w telewizji. Wiele opowiedział nam ksiądz o tej biednej stronie Panamy, o serdeczności mieszkańców, ciepłym przyjęciu. Mówił również o pozytywnych przemianach, które  zaszły wśród jego podopiecznych, a także o wrażeniach z  przeżywania ŚDM „na żywo”.