1. Przeżywamy 6 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. 
 2. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni. Msza św. w intencji ofiarodawców rozbudowy naszego kościoła zostanie odprawiona we wtorek 18 lutego o godzinie 18.00.
 3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w sobotę święto Katedry Świętego Piotra.
 4. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00 z możliwością spowiedzi świętej.
 5. Księga intencji jest przygotowana na cały nowy rok. Zachęcamy do rezerwowania terminów Mszy św. z okazji jubileuszów, modlitwy o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz za naszych bliskich zmarłych. Można również zamawiać za zmarłych Msze św. gregoriańskie (30 Mszy św. odprawianych codziennie za osobę zmarłą). 
 6. Kurs przygotowania do sakramentu małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii 7 marca i będzie trwał przez cztery kolejne soboty. Szczegółowe informacje i plan znajdują się na naszej stronie internetowej.
 7. W 2020 roku zapraszamy na pielgrzymki: samolotem do Włoch (22-29 kwietnia) i Ziemi Świętej (12-18 września) oraz autokarowe do Warszawy (6-7 czerwca) i Częstochowy (1-2 sierpnia). Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń, stronie internetowej parafii,
  na facebook’u, a także u Pana Bogusia w zakrystii. Prosimy o podjęcie decyzji o uczestnictwie w pielgrzymkach do końca lutego.
 8. Są do nabycia nowe numery GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI. Czytajmy prasę katolicką i dbajmy o poziom naszej religijnej wiedzy.
 9. W ostatnim czasie z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do wieczności: † Wiesława Czyżewska (83 lata); † Krystyna Jaworska (85 lat); † Krzysztof  Świątek (34 lata); † Aleksandra Kubacka (97 lat). Polećmy zmarłych Parafian Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
 10. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Dzieciom i młodzieży przebywającym na feriach życzymy dobrego odpoczynku i bezpiecznego powrotu do domu.