1. Przeżywamy 7 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską i wygłoszone Słowo Boże dziękujemy o. Adamowi- werbiście. 
 2. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 24 lutego. O godz. 18.00 msza św., a następnie spotkanie w salce
  ks. Aleksandra Zienkiewicza.
 3. Środę Popielcową przeżywamy w najbliższym tygodniu. Rozpoczyna ona Wielki Post czyli okres Czterdziestodniowego Przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy. W tym dniu obowiązuje post ścisły, czyli powstrzymanie się od spożywania mięsa i ograniczenie się do jednego posiłku do syta i dwóch niepełnych. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godzinie 8.00, 16.30, 18.00, 19.30.
 4. Na Drogę Krzyżową w okresie Wielkiego Postu zapraszamy w piątki: dzieci o godzinie 17.00 a młodzież i dorosłych po Mszy św. o godzinie 8.00 i 18.00. Po wieczornej Drodze Krzyżowej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.
 5. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym podczas Wielkiego Postu będą odprawiane w niedzielę o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.
 6. Księga intencji jest przygotowana na cały nowy rok. Zachęcamy do rezerwowania terminów Mszy św. z wyprzedzeniem. Szczególną modlitwą za zmarłych są Msze św. gregoriańskie, do których zachęcamy również naszych parafian.
 7. Wrocławska wspólnota L’arche organizuje w naszej parafii w przyszłą niedzielę kiermasz, z którego dochód będzie wsparciem działalności wśród osób niepełnosprawnych. Będzie można nabyć świąteczne ozdoby, ciasta i ręcznie robione mydła. 
 8. Kurs przygotowania do sakramentu małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii 7 marca i będzie trwał przez cztery kolejne soboty. Zapisy od godziny 14.30. Szczegółowe informacje i plan znajdują się na naszej stronie internetowej.
 9. W 2020 roku zapraszamy na pielgrzymki: samolotem do Włoch (22-29 kwietnia) i Ziemi Świętej (12-18 września) oraz autokarowe do Warszawy (6-7 czerwca) i Częstochowy (1-2 sierpnia). Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń, stronie internetowej parafii, na facebook’u, a także u Pana Bogusia w zakrystii. Prosimy o podjęcie decyzji o uczestnictwie w pielgrzymkach do końca lutego.
 10. Są do nabycia nowe numery GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI. Czytajmy prasę katolicką i dbajmy o poziom naszej religijnej wiedzy.
 11. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy Panu Michałowi Czyrkowi, który obchodzi setne urodziny i za którego jest dzisiaj sprawowana Msza św. w naszym kościele. Plurimos annos!