1.Przeżywamy 13 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską
dziękujemy ks. dr. Maciejowi Małydze.

2.Świece paschalne, które z powodu epidemii pozostały w parafii są rozprowadzane dzisiaj po Mszach św. przed kościołem. Niech zapalone w naszych domach czy grobach naszych bliskich przypominają o obecności Zmartwychwstałego Jezusa pośród nas. Dochód będzie wsparciem dla działań duszpasterskich w naszej parafii.

3.Na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.15 a w tygodniu do wtorku włącznie po wieczornej Mszy św.

4.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
w poniedziałek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godzinie
8.00 i 18.00
w piątek Świętego Tomasza Apostoła 

5.W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę św., w czasie której za wstawiennictwem św. Jana Pawła II będziemy modlić się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne. 

6.W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.00. Do posługi starszym i chorym osobom księża powrócą po odwołaniu stanu epidemii. W nagłych sytuacjach można wezwać kapłana telefonicznie. Po wieczornej Eucharystii zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która w czasie wakacji będzie do godziny 20.00.

7.Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu (4 lipca). O godzinie 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz nabożeństwo ku czci Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca i rozważanie fatimskie.

8.Kancelaria Parafialna od 1 lipca przez całe wakacje czynna w czwartki od 19.30 do 20.30.

9.Spowiedź w niedzielę i w tygodniu 15 minut przed Mszą św. w konfesjonale w dobudowanej części. Przed rozpoczęciem Eucharystii ksiądz będzie opuszczał konfesjonał dlatego prosimy o wcześniejsze przyjście osób chcących przystąpić do spowiedzi.

10.Wakacyjny porządek Mszy św. będzie obowiązywał od 30 czerwca do 31 sierpnia. Od dzisiaj nie ma w niedzielę Eucharystii o godzinie 12.30. Msze św. w tygodniu w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o godzinie 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. 

11.Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚCIA NIEDZIELNEGO I NIEDZIELI.

12.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień. Rozpoczynającym wakacje i urlopy udanego wypoczynku. Pamiętajmy o codziennej modlitwie oraz o niedzielnej i świątecznej Eucharystii.