1.Przeżywamy 14 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską dziękujemy ks. dr. Kacprowi Radzkiemu rektorowi Metropolitalnego Wyższego Seminarium we Wrocławiu. W miesiącu lipcu do pomocy duszpasterskiej w naszej parafii został skierowany ks. Sylwester Łaska, którego znamy z praktyki diakońskiej. Ogarnijmy go naszymi modlitwami na początku jego kapłańskiej posługi.

2.Z okazji pierwszej niedzieli miesiąca zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie o godzinie 17.00 modlitwą w ciszy, o 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo.

3.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
w poniedziałek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
w środę św. Jana z Dukli, prezbitera
w sobotę św. Benedykta, opata, Patrona Europy

4.W środę o godzinie 9.00 w czasie Mszy św. pożegnamy Skautki Europy z 4 Wrocławskiej Drużyny Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego Zawisza, które wyjeżdżają na obóz do Łaziska. Pamiętajmy o harcerkach działających przy naszej parafii w naszych modlitwach. 

5.Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do 31 sierpnia. W niedziele Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00, nie będzie Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o godzinie 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. 

6.Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna w czwartki od 19.30 do 20.30.

7.Spowiedź w niedzielę i w tygodniu 15 minut przed Mszą św. w konfesjonale w dobudowanej części. Przed rozpoczęciem Eucharystii ksiądz będzie opuszczał konfesjonał dlatego prosimy o wcześniejsze przyjście osób chcących przystąpić do spowiedzi.

8.Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.

9.Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. W NIEDZIELI przeczytamy o granicach między wiarą a przesądem, czym są zabobony i jak się ich ustrzec? W GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy artykuł o Sanktuarium Zwiastowania NMP w Leżajsku, które każdego roku odwiedza ćwierć miliona pielgrzymów.

10.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i miłego wypoczynku wakacyjnego.