1.Przeżywamy 16 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. 

2.Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni. Msza św. w intencji ofiarodawców rozbudowy naszego kościoła zostanie odprawiona we wtorek 21 lipca o godzinie 18.00.

3.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
w poniedziałek bł. Czesława, prezbitera, głównego patrona miasta Wrocławia i Archidiecezji Wrocławskiej. W tym dniu modlimy się na porannej Mszy św. w intencji ks. Czesława Przerady poprzedniego proboszcza
w środę św. Marii Magdaleny 
w czwartek św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
w sobotę św. Jakuba Apostoła. W tym dniu swoimi modlitwami otoczmy szczególnie ks. Jakuba Sadzyńskiego pochodzącego z naszej parafii.

4.Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do końca wakacji. Przypominamy, że w niedziele Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00, nie ma Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o godzinie 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00.

5.Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna w czwartki od 19.30 do 20.30.

6.Spowiedź w niedzielę i w tygodniu 15 minut przed Mszą św. w konfesjonale w dobudowanej części świątyni. Przed rozpoczęciem Eucharystii ksiądz będzie opuszczał konfesjonał, dlatego prosimy o wcześniejsze przyjście osób chcących przystąpić do spowiedzi.

7.Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.

8.Błogosławieństwo pojazdów i ich właścicieli w związku z przypadającym w sobotę 25 lipca wspomnieniem św. Krzysztofa  ̶  patrona kierowców odbędzie się w przyszłą niedzielę 26 lipca po każdej Mszy św. W tym dniu będą także zbierane ofiary do puszek na środki transportu  dla polskich misjonarzy w ramach akcji 1 grosz za 1 kilometr.

9.Jubileuszowa 40 Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę rozpocznie się 2 sierpnia . W tym roku ze względu na epidemię będzie miała inny charakter. Tradycyjnie zapraszamy do duchowego pielgrzymowania w grupie 16. Zapisy po Mszach św. w zakrystii.

10.Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. W NIEDZIELI znajdziemy artykuł o tym czy osobom wierzącym łatwiej jest kochać i wychowywać dzieci. Dlaczego tak się dzieje i w czym tkwi tajemnica udanej rodziny? W GOŚCIU NIEDZIELNYM tematem numeru jest Karmel, góra, na którą można wejść  nie tylko fizycznie.

11.W ostatnim czasie z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do wieczności: Halina Arsłanowow (85 lat); Leokadia Rusiecka (96 lat); Mieczysław Musiał (95 lat); Adam Wajda (86 lat); Edmund Domagalski (82 lata); Anna Szydłowska (63 lata); Robert Sułkowski (46 lat); Magdalena Szalińska (87 lat); Marzena Kamińska (53 lata); Pelagia Gębala (98 lat); Roman Majchrzak (77 lat); Jadwiga Wojdal (83 lata); Henryk Balcer (73 lata); Danuta Radomska (66 lat). Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

12.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli. Wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek  życzymy dobrej pogody i wielu miłych wrażeń.