1.Przeżywamy 17 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. W dniu dzisiejszym wspominamy św. Annę i Joachima, babcię i dziadka Pana Jezusa. Pamiętajmy o drogich nam naszych babciach i dziadkach w modlitwie.

2.Błogosławieństwo pojazdów i ich właścicieli w związku z przypadającym w minioną sobotę liturgicznym wspomnieniem św. Krzysztofa – patrona kierowców odbędzie się po każdej Mszy św. Będą także zbierane ofiary do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy posługujących na całym świecie w ramach akcji prowadzonej przez MIVA Polska 1 grosz za 1 kilometr.

3.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w piątek św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

4.Zmieniony porządek Mszy św. obowiązuje do końca wakacji. Przypominamy, że w niedziele Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00, nie ma Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o godzinie 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. 

5.Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna w czwartki od 19.30 do 20.30.

6.Spowiedź w niedzielę i w tygodniu 15 minut przed Mszą św. w konfesjonale w dobudowanej części świątyni. Przed rozpoczęciem Eucharystii ksiądz będzie opuszczał konfesjonał, dlatego prosimy o wcześniejsze przyjście osób chcących przystąpić do spowiedzi.

7.Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.

8.Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu (1 sierpnia). O godzinie 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz nabożeństwo ku czci Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca i rozważanie fatimskie. 

9. W ostatnim czasie w dobudowanej części świątyni trwały prace malarskie, elektryczne oraz zamontowano część kaloryferów. Parafianom, którzy włączyli się w prace budowlane i ofiarodawcom farb serdecznie dziękujemy. Wszystkim, którzy pamiętali o modlitwie czy złożyli ofiary na rozbudowę składamy staropolskie Bóg zapłać! 

10.Jubileuszowa 40 Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę rozpocznie się 3 sierpnia (poniedziałek). W tym roku ze względu na epidemię będzie miała ograniczony charakter. Tradycyjnie zapraszamy do duchowego pielgrzymowania w grupie 16. Zapisy po Mszach św. w zakrystii.

11.Zachęcamy do wakacyjnej lektury tygodników katolickich NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO. Jest też dla małych dzieci czasopismo TĘCZA i MIŁUJCIE SIĘ  dla młodzieży.

12.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli. Wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek  życzymy dobrej pogody i wielu miłych wrażeń.