1.Przeżywamy 18 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Jest to niedziela adoracyjna, dlatego
po każdej Mszy św. będziemy modlić się przed Najświętszym Sakramentem. O godz. 17.00 zapraszamy na adorację indywidualną w ciszy, o 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia
i błogosławieństwo. Dziś Ksiądz Jan Adamarczuk uczestniczy w Pielgrzymce Nowogródzian na Jasną Górę, gdzie odprawia Mszę Św. i głosi kazanie w kaplicy Jasnogórskiej, modląc się również przed ikoną Czarnej Madonny w intencji rozbudowy naszej świątyni.

2.Msza św. w intencji Róży NMP Anielskiej zostanie odprawiona dziś o godzinie 18.00.

3.W ramach akcji 1 grosz za 1 kilometr z okazji wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa w ubiegłą niedzielę zebraliśmy do skarbonek 1517 zł. Pieniądze po komisyjnym przeliczeniu zostały przesłane przelewem do Stowarzyszenia MIVA Polska i przekazane dla polskich misjonarzy.

4.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
we wtorek – św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów.
w czwartek – Przemienienie Pańskie, Msza św. o godzinie 18.00.

5.W okresie wakacyjnym obowiązuje zmieniony porządek Mszy św. w niedziele i w tygodniu.

6.Spowiedź 15 minut przed każdą Mszą św.

7.Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna w czwartki od 19.30 do 20.30.

8.Jubileuszowa 40 Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę rozpocznie się 3 sierpnia (poniedziałek). W tym roku ze względu na epidemię będzie miała ograniczony charakter. Zapraszamy na spotkania grupy duchowych pielgrzymów w poniedziałek o godzinie 20.00 różaniec, konferencja i Apel Jasnogórski, od wtorku do niedzieli po wieczornej Eucharystii. W tym czasie nie będzie modlitwy różańcowej przed Mszą św. Zapisy jeszcze dziś po Mszach św. w zakrystii. 

9.W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.00. Do osób starszych i chorych można wezwać kapłana z posługą sakramentalną. Po spotkaniu duchowych pielgrzymów adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20.00.

10.W ostatnim czasie z routera na plebanii poprowadzono na zewnątrz kable internetowe do kamery, z której transmitowaliśmy Msze św. podczas ograniczenia uczestnictwa w niej wiernych. Dziękujemy za inicjatywę i wykonanie prac grupie naszych Parafian: Wiesławie, Katarzynie, Marcinowi, Radkowi, Janowi i Wojtkowi. W razie konieczności bez przeciągania kabli przez świątynię możemy wznowić transmisję internetową.

11.Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą niedziele po Mszach św. przed kościołem. Trwają prace elektryczne i hydrauliczne. Wszystkim osobom pamiętającym w modlitwie o tym dziele i składającym ofiarę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

12.Zachęcamy do wakacyjnej lektury tygodników katolickich NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO. 

13.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli. Wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek  życzymy dobrej pogody i wielu miłych wrażeń.