1.Przeżywamy 19 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Diakonowi Dorianowi dziękujemy za posługę duszpasterską i głoszone dziś słowo Boże.

2.Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Mszy św. przed kościołem.  Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła.

3.Trwa 40 Jubileuszowa Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę. Zapraszamy na spotkanie grupy duchowych pielgrzymów dziś na godz. 19.00, różaniec, konferencja i Apel Jasnogórski.

4.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
w poniedziałek  Święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
we wtorek – Św. Klary, dziewicy.
w piątek – św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.

5.Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy w czwartek 13 sierpnia. Rozpoczęcie Eucharystią o godzinie 18.00, a następnie nabożeństwo z modlitwą różańcową
w kościele ze względu na trwającą rozbudowę. W tym dniu nie będzie modlitwy różańcowej przed Mszą św.

6.Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.

7.Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny obchodzimy w sobotę 15 sierpnia. Msze św. według wakacyjnego porządku niedzielnego 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00. Po każdej Eucharystii błogosławione będą zioła i kwiaty. Zebrane ofiary na tacę w tym dniu przeznaczone zostaną na budowę i remont kościołów w Archidiecezji. W 100. rocznicę Cudu nad Wisłą zapraszamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny i za Wojsko Polskie.

8.W okresie wakacyjnym obowiązuje zmieniony porządek Mszy św. w niedziele i w tygodniu.

9.Spowiedź 15 minut przed każdą Mszą św.

10.Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna w czwartki od 19.30 do 20.30.

11.Zachęcamy do wakacyjnej lektury tygodników katolickich NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO. 

12.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli. Wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek życzymy dobrej pogody i wielu miłych wrażeń.