1.Przeżywamy 25 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. 

2.Serdecznie zapraszamy chłopców od 3 klasy szkoły podstawowej wzwyż, którzy chcieliby zostać ministrantami, aby po Mszy św. wraz z Rodzicami zgłosili się do zakrystii do ks. Macieja.

3.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
w poniedziałek św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
w środę św. Pio z Pietrelciny, prezbitera. Przypominamy, że w naszej świątyni znajdują się relikwie tego świętego.

4.Spowiedź święta w niedziele oraz w tygodniu 15 minut przed poranną Mszą św., oraz 30 minut przed wieczorną Eucharystią w konfesjonale znajdującym się w pobliżu Ołtarza.

5.Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii 28 września podczas Eucharystii o godzinie 18.00 udzieli ks. dr Adam Łuźniak Wikariusz Generalny Archidiecezji Wrocławskiej.

6.Rodziców i dzieci, które w przyszłym roku chcą przystąpić do I Komunii Świętej zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godzinie 11.00 a po Eucharystii spotkanie organizacyjne.

7.Młodzież z 8 klas szkoły podstawowej, która chce przyjąć sakrament bierzmowania w roku 2021 i ich rodziców zapraszamy w niedzielę 27 września na Mszę św. o godzinie 18.00 a następnie spotkanie organizacyjne. Zapraszamy także osoby starsze, które nie przyjęły jeszcze sakramentu bierzmowania a chciałyby do tego sakramentu się przygotować.

8.W przyszłą niedzielę Parafianie mieszkający na osiedlu Kowale będą zbierali przed kościołem podpisy w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Zachęcamy do głosowania na projekt nr 268, którego celem jest przedłużenia drogi rowerowej wzdłuż ulic Kwidzyńskiej i Działdowskiej oraz na projekt nr 212 polegający na modernizacji terenu zielonego Szkoły Podstawowej nr 8. Szczegóły na plakatach.

9.Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. W GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy artykuł o tym jak wyglądał Chrystus i czy my, jako chrześcijanie musimy to wiedzieć. W NIEDZIELI  tematem numeru jest pomaganie ubogim, które nadaje życiu sens i czyni człowieka szczęśliwym według Włocha, który gotuje dla najuboższych. 

10.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego najbliższego tygodnia.