1.Przeżywamy 32 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Jest to niedziela adoracyjna dlatego na koniec każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna modlitwa i błogosławieństwo. 

2.Na ostatnie nabożeństwo wypominkowe za zmarłych  zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.00. 

3.Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w świątyni o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.

4.Na ostatnie czuwanie modlitewne w ramach akcji Różaniec do Granic Nieba zapraszamy dzisiaj po wieczornej Mszy św. Po Eucharystii wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w ciszy. Czuwanie zakończy się Różańcem, Błogosławieństwem Eucharystycznym  i Apelem Jasnogórskim.

5.Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są rozprowadzane po każdej Mszy św. na specjalnie przygotowanym stole w kościele. Cena małej świecy to 6zł a dużej 15zł. Te kwoty należy wrzucić do ustawionej na stole skarbony. Świece Caritas zapalane są na polskich stołach na znak solidarności z najbardziej potrzebującymi w Polsce i na świecie. Dochód przeznaczony jest na cele charytatywne dla dzieci, które otrzymają pomoc w wyżywieniu, edukacji i wypoczynku. 

6.Mamy nową Księgę Intencji Mszalnych na rok 2021. Intencje można zamawiać po każdej Mszy św. w zakrystii lub telefonicznie. Zachęcamy do wcześniejszego rezerwowania Mszy św. za swoich bliskich żyjących lub zmarłych.

7.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
w poniedziałek Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
we wtorek św. Leona Wielkiego papieża i doktora Kościoła
w środę św. Marcina z Tours biskupa
w czwartek św. Jozafata biskupa i męczennika
w piątek św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

8.Na modlitwę uwielbienia przed wystawionym Najświętszym Sakramentem zapraszamy w najbliższy wtorek po Mszy św. wieczornej.

9.Święto Odzyskania Niepodległości obchodzimy w środę. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za naszą Ojczyznę. Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00.

10.Adoracja Najświętszego Sakramentu tradycyjnie w piątek po Mszy św. wieczornej. Zakończenie błogosławieństwem o godz. 21.00.

11.Zapraszamy na Koncert Pieśni Patriotycznych w wykonaniu Chóru Parafialnego w niedzielę 15 listopada po Mszy św. o godzinie 12.30. Będzie można uczestniczyć w koncercie również przez transmisję internetową.

12.Spowiedź święta w niedziele 15 minut przed rozpoczęciem Mszy św. W tygodniu spowiedź św. 15 minut przed poranną Mszą św. oraz 30 minut przed wieczorną Eucharystią w konfesjonale dyżurnym.

13.Kancelaria parafialna będzie nieczynna do odwołania ze względu na trwającą epidemię. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: 515-332-325. 

14.Koperty na ofiarę na rozbudowę kościoła można zabrać ze stolika w świątyni. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na rozbudowę kościoła lub można ofiarę złożyć na konto parafialne. Obecnie kładziemy papę na dachu; zakończone zostały prace w toalecie i w pokoju dla matki z dzieckiem.

15.W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, dezynfekcji rąk i ograniczeniach wprowadzonych przez władze państwowe.

16.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI, NOWEGO ŻYCIA.

17.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień.