1.Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią w roku liturgicznym. Dziękujmy Panu Bogu za ten czas, w którym przeżyliśmy podczas Świętej Liturgii wszystkie najważniejsze wydarzenia historii zbawienia. Za posługę duszpasterską i wygłoszone Słowo Boże dziękujemy ks. dr. Kacprowi Radzkiemu Rektorowi Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.

2.Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w świątyni o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.

3.Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są rozprowadzane po każdej Mszy św. na specjalnie przygotowanym stole w kościele. Prosimy o przekazanie świec wigilijnych naszym bliskim i sąsiadom, którzy nie mogą w tym czasie uczestniczyć w kościele we Mszy św.

4.Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00. 

5.Czuwanie dziękczynne przed Najświętszym Sakramentem w najbliższą sobotę po Mszy św. wieczornej do godziny 24.00. O godzinie 20.00 zapraszamy na nieszpory.

6.Adwent rozpoczynamy w przyszłą niedzielę. Podczas każdej Mszy św. poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Zadbajmy o to, aby na naszym wigilijnym stole znalazł się poświęcony opłatek. Tradycyjnie zbierane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni. 

7.W okresie Adwentu zachęcamy do uczestniczenia w Roratach od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00; w środy dodatkowo o godzinie 6.15 oraz w soboty o godzinie 9.00.

8.Kancelaria parafialna będzie nieczynna do odwołania ze względu na trwającą epidemię. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: 515-332-325. 

9.W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, dezynfekcji rąk i ograniczeniach wprowadzonych przez władze państwowe.

10.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI.

11.Wszystkim obecnym w kościele i w internecie na Mszach św. życzymy błogosławieństwa Bożego na Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i na cały nadchodzący tydzień kończący rok liturgiczny.