1. Przeżywamy 26 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. W całej Polsce jest to niedziela liczenia obecności wiernych w kościele (Dominicantes) i przystępujących do Komunii Świętej (Comunicantes)
 2. Młodzież z klas 8 i starszą, która pragnie przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii w przyszłym roku zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godzinie 18.00 a po niej spotkanie w kościele z ks. Maciejem. 
 3. Zachęcamy do głosowania na PROJEKT NR 85 we Wrocławskim Budżecie Obywatelskim. Możliwość głosowanie i więcej informacji u przedstawicieli Akcji Katolickiej po każdej Mszy św. przed kościołem.
 4. Mamy nową Księgę Intencji Mszalnych na rok 2022. Intencje można zamawiać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w kancelarii w godzinach jej otwarcia. 
 5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  we wtorek św. Wacława, męczennika
  w środę Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  w czwartek św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
 6. Zachęcamy do włączenia się do Międzynarodowej Koronki na ulicach miast świata. Odbędzie się w tym roku 28 września (wtorek) o godzinie 15.00. Więcej informacji na stronie www.iskra.jezuici.pl
 7. Na spotkanie scholi dziecięcej, która śpiewa w niedzielę na Mszy św o godzinie 11.00 zapraszamy dziewczynki i chłopców w każdą środę do salki ks. Zygmunta Jaroszka o godzinie 17.00. 
 8. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy już w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej. W sobotę różaniec przed Mszą św. poranną. W najbliższą niedzielę jako pierwszą miesiąca będziemy rozważali jedną tajemnicę różańca na każdej Mszy św.
 9. Osoby starsze i chore, które chcą korzystać z posługi sakramentalnej z okazji pierwszego piątku i soboty miesiąca prosimy zgłaszać w zakrystii po Mszach św. W najbliższy piątek od godziny 10.00 ks. Jan a w sobotę ks. Maciej udadzą się do chorych, którzy będą zgłoszeni i do tych, którzy przystępowali do sakramentów przed epidemią. Prosimy rodziny i sąsiadów o zainteresowanie się osobami, które nie mogą przyjść do kościoła do spowiedzi i Komunii Świętej.
 10. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.30. 
 11. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek wieczorem do godziny 21.00. Od godziny 19.30 rozważanie Ewangelii św. Marka z komentarzem.
 12. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu. O godzinie 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca i rozważanie fatimskie. Osoby chętne do włączenia się do wspólnoty Żywego Różańca, prosimy o zgłaszanie się do zelatora Pana Wiesława do zakrystii. W ośmiu różach naszej parafii brakuje osób, które podejmą codzienną modlitwę różańcową.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy o św. Józefie, któremu za kilka dni naród i Kościół w Polsce zostaną powierzone. W NIEDZIELI znajdziemy artykuł o pielgrzymce papieża Franciszka na Słowację.
 14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy na dzisiejszą niedzielę i cały nowy tydzień błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Miłosierdzia.
 15. Podczas wakacji z naszej parafialnej wspólnoty odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: Bruno Dowgird (81 lat); Mariola Kudła (59 lat); Felicja Arcimowicz (86 lat); Zofia Strusińska (93 lata); Halina Kurzawska (68 lat); Zenobia Poraszka (81 lat); Janina Kostek (93 lata); Waldemar Brajtmajer (81 lat); Alfreda Sosińska (84 lata); Zbigniew Gryszkian (67 lat); Czesława Dawiskiba (90 lat); Krystyna Chuderska (87 lat); Jadwiga Mucha (96 lat); Józefa Goniacz (86 lat); Halina Skuza (63 lata). Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…