W dniach 24.09 – 11.10.2021 trwać będzie głosowanie na projekty obywatelskie
ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

Projekt związany z terenem znajdującym się w pobliżu naszej parafii ma numer 85. Liderem jest nasz Parafianin Pan Mariusz Lipiński. Jest to projekt ponadosiedlowy i dotyczy rewitalizacji historycznego ogrodu pomiędzy ulicami Toruńską, Brucknera a Krzywoustego. Jest to kontynuacja zrealizowanego w poprzednich latach oświetlenia i utwardzenia alejki pomiędzy ulicami Grudziądzką i Kętrzyńską.

W głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Wrocławia posiadający numer PESEL bez ograniczeń wiekowych.

Podczas jednorazowego głosowania będzie można wskazać maksymalnie 2 projekty, po jednym projekcie osiedlowym
i ogólnomiejskim. Głosować można na kartach do głosowania dostępnych w Urzędach lub elektronicznie na stronie www.wroclaw.pl zakładka budżet obywatelski.

Przez kolejne niedziele będzie można oddać swój głos i pobrać karty informacyjne po
każdej Mszy świętej, gdzie dyżur będą pełnili członkowie Akcji Katolickiej.

Niezbędne jest podanie numeru PESEL i posiadanie telefonu komórkowego, na który zostanie przesłane hasło potwierdzające oddanie głosu.

Ze względu na zasady głosowania, na podstawie ubiegłorocznych statystyk, aby inwestycja została zrealizowana niezbędne jest uzyskanie ponad 3000 głosów, dlatego prosimy o zagłosowanie i zachęcenia do tego wszystkich mieszkańców Wrocławia.

Liderzy projektu z góry dziękują za każdy oddany głos na ten projekt, którego potencjalna realizacja w znacznym stopniu przyczyni się do podniesienia bezpieczeństwa i standardu życia mieszkańców naszej parafii.

GŁOSOWANIE