Termin: 20 – 27.06.2022  Cena: 2750 zł

Dzień 1 Zbiórka na lotnisku we Wrocławiu o godz. 10:30. Odprawa i wylot (godz. 12:55). Lądowanie w Zadarze (godz. 14:30). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i odpoczynek po podróży. Obiadokolacja, czas wolny. Udział w nabożeństwach wieczornych. Nocleg.

Dzień 2 – 7 Pobyt w Medjugorie, m.in.: wspólne wejście na Górę Podbro (Górę Objawień), różaniec i modlitwa indywidualna w miejscu objawień; modlitwa przy Niebieskim Krzyżu; Droga Krzyżowa na Górę Krizevac; udział w codziennych spotkaniach i katechezach; czas na indywidualną modlitwę i codzienną mszę świętą; możliwość udziału w codziennych nabożeństwach wieczornych: Różaniec, międzynarodowa Msza Święta, Adoracja, Modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, poświęcenie dewocjonaliów.

W trakcie pobytu wycieczka do Mostaru, którego głównym zabytkiem jest XVI wieczny kamienny Stary Most spinający za sobą dwa brzegi rzeki Neretwy. W Mostarze warto także zobaczyć m.in. Meczet Koski Mehmed Pasha, Krzywy Most oraz pospacerować urokliwymi uliczkami Starego Miasta. To jedno z najpiękniejszych miast Bośni i Hercegowiny położone wśród szczytów Gór Dynarskich. W swoim sercu skrywa piękną starówkę z czasów Osmańskich. Następnie udamy się na Wodospady Kravica – to zespół wodospadów położonych na rzece Trebizat, które rozciągają się na ponad 100 metrach szerokości, a spadek poziomu dochodzi do 25 metrów.

Wieczorem powrót do Medjugorie. Udział w nabożeństwach przewidzianych na ten dzień. Obiadokolacja i nocleg. Podczas pobytu w Medjugorie codziennie śniadania i obiadokolacje.

Dzień 8 Przejazd na lotnisko do Zadaru (na godz. 08:30). Odprawa i wylot (godz. 10:50). Przylot do Wrocławia godz. 12:30. Zakończenie pielgrzymki.

Cena zawiera: przelot samolotem, 7 noclegów w Medjugorie, śniadania i obiadokolacje wg programu, ubezpieczenie NNW i KL, opieka pilota, opieka duszpasterska, rezerwacja Mszy św., wycieczka do Mostaru i na Wodospady Kravica (pół dnia)

Cena nie zawiera: opłata za przewodników lokalnych oraz opłat w sanktuariach: 30 euro / os. – płatne u pilota

Zapisy w zakrystii u Pana Bogusia w terminie do 8 maja 2022 roku.